18.03.2020

Ekspertu diskusija “Kādu mācību gūsim no krīzes?” - skaties tiešraidē!

SKATIES INTERNETA TIEŠRAIDĒ!

Lai savlaicīgi saprastu, kā sekmēt tūrisma nozares atkopšanos pēc krīzes, ar kādiem produktiem un pakalpojumiem sekmēt Latvijas tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu konkurētspēju un noskaidrotu, vai un kādi atbalsta mehānismi uzņēmējiem tiks piedāvāti no valsts iestādēm, Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte 18. martā organizē ekspertu diskusiju “Kādu mācību gūsim no krīzes?”.

Diskusiju būs iespējams vērot tikai interneta tiešraidē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā. Tiešraides sākums plkst. 13.00.

Ir prognozēts, ka Covid-19 izplatības dēļ pasaules tūrisma nozare zaudēs vismaz 22 miljardus dolāru. Arī Latvijas uzņēmēji pauž bažas - izejošajā tūrismā lielākā problēma ir tā, ka Latvijas uzņēmumi šobrīd nesaņem jaunas rezervācijas, tomēr lielākā daļa ienākumu rodas no pakalpojumu eksportējošā jeb ienākošā tūrisma.

Tūrisms Latvijā rada gandrīz 4% no IKP. Pasaules Tūrisma organizācija vēstījusi, ka starptautiskā tūrisma kopējais kritums varētu būt 3%. Ja gadā 1,3 miljardi globāli ceļo, tad arī 3% sanāk daudz. Bet tas nav nozarei nāvējošs kritums, tāpēc jau šobrīd ir būtiski saprast, kā sekmēt tūrisma nozares atkopšanos pēc krīzes.

Diskusijā piedalīsies Biznesa augstskolas Turība asociētais profesors Ēriks Lingebērziņš, tūrisma portāla BalticTravelnews.com direktors Aivars Mackevičs, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Kaspars Rožkalns, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Eiropas Komisijas eksperts ekonomisko lietu jautājumos Edgars Čerkovskis, kā arī tūrisma aģentūras “Novatours” juriste Olga Fleitmane – Buķe.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!