29.09.2023

Eiropas Zinātnieku nakts

🌎🔎 Zinātnieku nakts ietvaros 29. septembrī plkst. 18.00-20:00 Biznesa augstskola Turība aicina ikvienu interesentu ar savu komandu piedalīties atraktīvajā un izzinošajā komandu spēlē – Turības kvestā veicot dažādus pārbaudījumus sešos kontrolpunktos.

🎓 Katrs kontrolpunkts būs veltīts kādam no sešiem Turības studiju virzieniem - uzņēmējdarbībai, jurisprudencei, tūrismam, informācijas tehnoloģijām, komunikācijai un organizācijas drošībai.
Šī piedzīvojuma laikā ikvienam būs iespēja ar saviem draugiem, kursabiedriem vai ģimeni veidot komandu divu līdz četru cilvēku sastāvā, lai pieveiktu visus sešus Turības kvesta uzdevumus:

🔹 “Digitālais ugunsdzēsējs”. Vai esi kādreiz vēlējies iekāpt ugunsdzēsēja kurpēs? Izmantojot modernu virtuālās realitātes simulatoru, kvesta dalībnieki varēs izmēģināt savas ugunsdzēsības prasmes un uzzināt jaunus faktus par glābēju darbu.

🔹 “Mākslīgais intelekts Tavā ikdienā” . Pārbaudi savas zināšanas par mākslīgo intelektu spēlē “Mīts vai patiesība”, kā arī izmēģini mākslīgo intelektu, kas centīsies pēc tavas sejas nolasīt tavu vecumu, dzimumu un garastāvokli.

🔹 “Vai esi gudrāks par komunikācijas speciālistu?”. Vai esi pārliecināts, ka spēj atpazīt viltus ziņas? Pārbaudi savas spējas - noskaties Turības ziņu izlaidumu un atrodi viltus ziņas.

🔹 “Trāpi tūrisma galamērķī”. Kopā ar komandu būs jāatpazīst dažādu valstu slavenākās lokācijas, kā arī spēsiet uzzināt jaunus faktus par katru no galamērķiem

🔹 “Pārliecini investoru!”. Radi savu biznesa ideju un pārliecini potenciālo investoru finansējuma saņemšanai. Varbūt tieši tava ideja iegūs vislielāko atbalstu?

🔹 “Tiesu zāles labirints” . Tiesas zālē katram dalībniekam - advokātam, prokuroram, tiesnesim - ir sava īpašā loma. Kādas? To noskaidrosi izzinošā labirinta spēlē.

Lai piedalītos Turības kvestā, nepieciešams reģistrēt savu komandu līdz 28. septembra plkst. 12.00:
https://www.mittoevents.com/zinatnieku-nakts-TU/register

Komandas, kas būs ieguvušas vislielāko punktu skaitu, izejot visātrāk visus Turības kvesta kontrolpunktus, saņems dažādas vērtīgas balvas no Biznesa augstskolas Turība.

Tiekamies 29. septembra vakarā Turības kvartālā, Rīgā, Graudu ielā 68, kur aizraujoši pavadīsi laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai kursabiedriem. Autostāvvieta pasākuma laikā – bez maksas.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!