09.07.2020

Drive-in kino vakars Turības studentiem

Pieteikties pasākumam


Kad studiju gads ir noslēdzies, eksāmeni nokārtoti un vasara rit pilnā sparā, ir īstais brīdis nesteidzīgam kino vakaram, tāpēc Biznesa augstskola Turība 9. jūlijā plkst. 22.00 aicina savus studentus uz brīvdabas drive-in kino vakaru augstskolas autostāvvietā, piedāvājot režisora Viestura Kairiša spēlfilmu "Piļsāta pi upis" ("Pilsēta pie upes").

Uz filmu aicināti Biznesa augstskolas Turība studenti! Pasākums ir bezmaksas. Ierašanās (iebraukšana) no plkst. 21.30. Filmas skaņa tiks nodrošināta caur radio FM viļņiem, tādēļ katrā mašīnā ir nepieciešams radio aparāts. Apmeklētāji līdzi var ņemt arī savas uzkodas un dzērienus, bet par popkornu būs parūpējušies organizatori.

Ņemot vērā, ka autostāvvietas ietilpība ir ierobežota, līdz 8. jūlijam aicinām studentus aizpildīt reģistrācijas anketu, norādot savu vārdu, uzvārdu un auto reģistrācijas numuru.

Studentiem, kuri šobrīd uzturas Biznesa augstskolas Turība Jaunatnes tūrisma mītnē, būs iespēja ierasties bez auto un vērot filmu atsevišķā sektorā. Arī šajā gadījumā nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu.

Režisora Viestura Kairiša filmas scenārijs tapis pēc Gunara Janovska tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Filma uz lielajiem ekrāniem nonāca 2020. gada janvārī.

Filmas apraksts:

Lai cik necilvēcīga nebūtu vēstures gaita, cilvēkam vienmēr ir iespēja saglabāt cilvēcību.

Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle...

Katrs students var reģistrēt tikai vienu auto. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas. Pasākums tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Uz tikšanos Turībā!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!