21.09.2020

Diskusija: Vai Latvijas futbolam ir nākotne?

Pieteikties pasākumam


21. septembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Konferenču zālē notiks ekspertu diskusija „Vai Latvijas futbolam ir nākotne?”, kurā piedalīsies futbolā saimē zināmi cilvēki, Latvijas Futbola federācijas pārstāvji, Latvijas Republikas iekšlietu ministrs, futbola klubu dibinātāji, prezidenti un treneri, lai diskutētu par esošo futbola situāciju un tās turpmāko attīstības gaitu un iespējām. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet diskusiju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Pēdējie mēneši Latvijas futbola saimē aizritējuši spraigi gan sakarā ar notikumiem visā pasaulē, gan valstī kopumā. Jūlija sākumā Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdē tika ievēlēti jauni valdes locekļi, vēlāk sekoja paziņojums par Covid-19 saslimušajiem Latvijas futbola aprindās, kas radīja šķēršļus spēļu rīkošanā un rezultējās ar to atcelšanu. Jūlija izskaņā LFF vadība ar finanšu ministru Jāni Reiru apsprieda valsts dalību sporta veida attīstības projektos nākamajā četrgadē. Vai tas notiks un vai Latvijas futbolam ir nākotne – par to plašāk 21. septembra diskusijā.

Diskusijā piedalīsies Latvijas Futbola federācijas pārstāvji - prezidenta biroja vadītājs Askolds Uldriķis un ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks, Baltic Football School dibinātājs un izpilddirektors, fizioterapijas students Dzintars Kazaks, futbola kluba FC „Petrow” prezidents un Latvijas Telpu futbola asociācijas valdes loceklis Mārtiņš Petrovs, futbola komentētājs, treneris, futbola halles Playoff Arena vadītājs Ilvars Koscinkevičs un iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Šobrīd futbols ir viens no populārākajiem masu sporta veidiem Latvijā. Par to priecājas gan spēlētāji, gan skatītāji. Kā sekmēt tautas mīlētā sporta veida izaugsmi un bērnu un jauniešu iesaistīšanos futbola kustībā tiktāl, lai ikviens varētu lepoties ar Latvijas futbola sasniegumiem? Lai skaidrotu situāciju 21. septembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība rīko ekspertu diskusiju „Vai Latvijas futbolam ir nākotne?”.

Lai apmeklētu diskusiju, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.
Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka diskusija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!