22.07.2021

Diskusija: Tūrisms – bizness atpūtai un izklaidei

22. jūlijā plkst. 16.00 tiešsaistē notiks Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes organizētā sarunu cikla "Pēcpusdiena ar koferi" otrā diskusija “Tūrisms – bizness atpūtai un izklaidei”, kurā nozares uzņēmēji un vadītāji dalīsies viedoklī, par to, ka, lai rastos izklaide ir jārada bizness. Savukārt, lai tas būtu veiksmīgs – jāpārzina ne tikai uzņēmējdarbības vide, bet arī tūrisma nozares darbības specifika. Diskusiju būs iespējams vērot tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Tūrisms viennozīmīgi ir bizness, tas ir ienesīgs un strauji augošs segments ne tikai ceļojumu nozarē, bet arī veicina valsts ekonomikas izaugsmi un palielina iekšzemes kopproduktu. Lai tūrisma bizness būtu veiksmīgs un ilgtspējīgs - nepietiek tikai ar zināšanām finansēs, preču mārketingā utt., jāpārzina arī tūrisma jomas specifika.

Diskusijā piedalīsies - ceļojumu aģentūras "Travel Art LV" īpašniece un valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa un "Sigulda Adventures" radošais direktors, "Miķeļa Ūsu Vaska" radītājs, pasākumu vadītājs Miķelis Visockis. Diskusiju moderēs Latvijas Tūrisma aģentu un tūroperatoru asociācijas valdes loceklis un tūrisma firmas "Balticvision Riga" vadītājs, Biznesa augstskolas Turība asoc. profesors Ēriks Lingebērziņš.

Sarunu ciklu organizē Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte, diskusiju ietvaros tiek aicināti dažādi pieredzējuši nozares uzņēmēji, vadītāji un eksperti, kuri gatavi dalīties savā pieredzē un viedoklī par šī brīža situāciju tūrisma nozarē.

Diskusiju vērot aicināts ikviens interesents!

ATVĒRT FACEBOOK

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!