15.08.2022

Diskusijā “Saeimas vēlēšanas: kā var nesolīt?” eksperti vērtēs priekšvēlēšanu programmas

15. augustā plkst. 16.00-17.00 Biznesa augstskola Turība tiešsaistē organizēs diskusiju-viedokļu ringu “Saeimas vēlēšanas: kā var nesolīt?”, kur eksperti vērtēs politisko partiju un apvienību priekšvēlēšanu programmas Saeimas vēlēšanās un paraudzīsies no dažādu nozaru skatupunkta uz partiju piedāvātajiem solījumiem un to iespējām realizēt.

Diskusijā piedalīsies:

Zane Driņķe, uzņēmēja, Biznesa augstskolas Turība asociētā profesore, Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne,

Ilga Kreituse, Rīgas Stradiņa universitātes profesore, politoloģe,

Ivo Krievs, zvērināts advokāts, Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes dekāns,

Māris Avotiņš, Ekonomistu apvienības valdes loceklis.

Diskusija tiks translēta Biznesa augstskola Turība Facebook lapā. Diskusiju vadīs Haralds Burkovskis.

Atgādinām, ka šogad, 1. oktobrī, Latvijā notiks kārtējās, 14. Saeimas, vēlēšanas, kurās uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēl 100 parlamenta deputāti. Deputātu kandidātu sarakstu un priekšvēlēšanu programmas iesniegšana Saeimas vēlēšanās noslēdzās 2. augustā. 14. Saeimas vēlēšanām reģistrēti 19 kandidātu saraksti, kuros uz 100 deputātu vietām parlamentā pretendē kopumā 1832 deputātu kandidāti. Vēlētāji ar iesniegtajiem kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām un ziņām par kandidātiem var iepazīties tīmekļvietnē https://sv2022.cvk.lv.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!