24.08.2021

Diskusija: Pasākumi šodien un rīt – no radošas idejas līdz veiksmīgam izpildījumam

24. augustā plkst. 16.00 tiešraidē notiks Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes organizētā sarunu cikla "Pēcpusdiena ar koferi" diskusija “Pasākumi šodien un rīt – no radošas idejas līdz veiksmīgam izpildījumam". Diskusijas laikā pieredzējuši un profesionāli dažādu kultūras pasākumu organizatori paudīs viedokli par to, kā šajā laikā ir organizēt ierastos pasākums un kas mainīsies nākotnē.

Diskusiju būs iespējams vērot tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Svarīgākais jautājums šobrīd – kā pielāgoties un ko darīt citādāk pandēmijas laikā, lai kultūras pasākumi ir tik pat baudāmi, kā iepiekš un, lai vēl vairāk pārsteigtu kultūras cienītāju? Kādas pozitīvas pārmaiņas un inovācijas tas mums sniedz? Un šiem un līdzīgiem jautājumiem atbildes sniegs pieredzējušas un radošas personības.

Diskusijā piedalīsies Diāna Zirniņa – Latgales vēstniecības GORS vadītāja, kura reiz kādā intervijā ir atzinusi, ka būtu gatava katru dienu pusdienot Romā un Līva Čudere - XI, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku partneru projektu vadītāja, Tautas deju laureātu koncerta “Tā tik ir vasara!” projekta vadītāja un aktīva pasaules izzinātāja.

Diskusiju moderēs Latvijas Tūrisma aģentu un tūroperatoru asociācijas valdes loceklis un tūrisma firmas "Baltic Vision" vadītājs, Biznesa augstskolas Turība asoc. profesors Ēriks Lingebērziņš.

Sarunu ciklu organizē Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte, diskusiju ietvaros tiek aicināti dažādi pieredzējuši nozares uzņēmēji, vadītāji un eksperti, kuri gatavi dalīties savā pieredzē un viedoklī par šī brīža situāciju tūrisma nozarē.

Diskusiju vērot aicināts ikviens interesents!

Atvērt Facebook

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!