10.08.2021

Diskusija: Neaizmirstamu sajūtu radīšana un pakalpojuma cena

10. augustā plkst. 16.00 tiešsaistē notiks Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes organizētā sarunu cikla "Pēcpusdiena ar koferi" diskusija “Neaizmirstamu sajūtu radīšana un pakalpojuma cena". Diskusijas laikā nozares uzņēmēji un vadītāji dalīsies viedoklī un idejās par to, cik nozīmīgs uzņēmumā ir darbinieks un kādā mērā viņa profesionālā darbība ietekmē pakalpojuma kvalitāti, kas rezultātā piesaista jaunus klientus un nes peļņu.

Diskusiju būs iespējams vērot tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Katrā uzņēmumā pakalpojuma kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no darbinieka attieksmes un motivācijas. Mūsdienās pieredzējuši uzņēmēji un vadītāji apzinās, ka motivēti darbinieki, kas savus darba pienākumus izpilda ar augstu atbildības sajūtu, ir augstu vērtējami. Kādai ir jābūt savstarpējai attieksmei starp vadību un darbiniekiem, lai tas pozitīvi ietekmē uzņēmējdarbības rezultātus? Kā motivēt darbiniekus? Par šiem un līdzīgiem aktuāliem jautājumiem diskutēs eksperti.

Diskusijā piedalīsies viesnīcas „PULLMAN RIGA OLD TOWN” ģenerāldirektors Valdis Vanadziņš un viesnīcu pakalpojumu pārdošanas eksperte Jūlija Žagunova. Diskusiju moderēs Latvijas Tūrisma aģentu un tūroperatoru asociācijas valdes loceklis un tūrisma firmas "Baltic Vision" vadītājs, Biznesa augstskolas Turība asoc. profesors Ēriks Lingebērziņš.

Sarunu ciklu organizē Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte, diskusiju ietvaros tiek aicināti dažādi pieredzējuši nozares uzņēmēji, vadītāji un eksperti, kuri gatavi dalīties savā pieredzē un viedoklī par šī brīža situāciju tūrisma nozarē.

Diskusiju vērot aicināts ikviens interesents!

Atvērt Facebook

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!