03.08.2021

Diskusija: Koprade tūrismā - kā konkurēt sadarbojoties?

3. augustā plkst. 16.00 tiešsaistē notiks Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes organizētā sarunu cikla "Pēcpusdiena ar koferi" trešā diskusija “Koprade tūrismā - Kā konkurēt sadarbojoties?”. Diskusijas laikā nozares uzņēmēji un vadītāji dalīsies viedoklī un idejās, par to, kā savstarpēji sadarbojoties un daloties ar idejām, ir iespējams konkurēt un veidot kopradi, kas, savukārt, palīdz uzņēmumiem veiksmīgi rast dažādus inovatīvus risinājumus to ikdienā. Diskusiju būs iespējams vērot tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

"Tūrisms ir radošuma un sadarbības nozare. Strādājot kopā, daloties ar idejām, risinājumiem un pieejām, sniedzot tūrisma pakalpojumus, uzņēmēji un tūrisma galamērķi iesaistās kopradē. Koprades mērķis ir ne tikai atrast visdažādākās sadarbības formas, bet radīt pievienoto vērtību vietai, padarot to interesantu visdažādākajiem viesiem ar visplašāko interešu un vajadzību klāstu. Koprade ir uzlūkojama kā sadarbības nākamais līmenis, kad visi tūrisma produkta radīšanā iesaistītie strādā vienota virsmērķa labā.", stāsta Ēriks Lingebērziņš.

Diskusijā piedalīsies tūrisma reģiona zīmola “EXIT RĪGA” dibinātāja, valdes priekšsēdētāja Aiva Vancāne un Līgatnes tūrisma informācijas centra vadītāja Santa Jermičuka. Diskusiju moderēs Latvijas Tūrisma aģentu un tūroperatoru asociācijas valdes loceklis un tūrisma firmas "Baltic Vision" vadītājs, Biznesa augstskolas Turība asoc. profesors Ēriks Lingebērziņš.

Sarunu ciklu organizē Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte, diskusiju ietvaros tiek aicināti dažādi pieredzējuši nozares uzņēmēji, vadītāji un eksperti, kuri gatavi dalīties savā pieredzē un viedoklī par šī brīža situāciju tūrisma nozarē.

Diskusiju vērot aicināts ikviens interesents!

ATVĒRT FACEBOOK

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!