09.10.2020

Diskusija: “Iespēja un/vai izaicinājums – ERASMUS+”

PIETEIKTIES PASĀKUMAM


Sagaidot ERASMUS+ dienas 2020, 9. oktobrī plkst. 15.00 Biznesa augstskolas Turība C-321. auditorijā notiks diskusija “Iespēja un/vai izaicinājums – ERASMUS+”, kurā savā pieredzē dalīsies studenti, kuri piedalījušies vai šobrīd piedalās ERASMUS+ programmā, plašāk pastāstot par studiju, prakses un citām iespējām. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet diskusiju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Šobrīd augstskolā ir izsludināts konkurss, kurā studējošie aicināti pieteikties uz studiju vietām un stipendijām ERASMUS+ programmā. Tāpat straujiem soļiem tuvojas ERASMUS+ dienas 2020, tāpēc Turība aicina ielūkoties ERASMUS+ aizkulisēs, uzzināt vairāk un, kas zina, iespējams, jau šajā studiju gadā kļūt par programmas dalībnieku?!

Diskusijas ietvaros vietējie un apmaiņas studenti dalīsies savā pieredzē par studijām un praksi, par to, kas pamudinājis piedalīties populārajā programmā, kādi bijuši lielākie ieguvumi un izaicinājumi? Tāpat studenti skaidros, kas kopīgs un atšķirīgs studijām Latvijā un dažādās citās valstīs, dalīsies pieredzē par ERASMUS+ praksi, stipendijām un stāstīs, vai programmas ietvaros, ārpus studiju procesa, izdodas arī ceļot un iepazīt citas kultūras?

Diskusijas laikā ikviens interesents aicināts iesūtīt sev interesējošos jautājumus!

Lai apmeklētu diskusiju klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka diskusija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldi. Moderators: Mārtiņš Daugulis. Diskusija notiks angļu valodā.

Uzziņai:

ERASMUS+ mācību mobilitātes ietver skolu izglītību, profesionālo izglītību, kā arī augstāko un pieaugušo izglītību. Programma kopumā attiecas ne tikai uz mobilitāti mācību nolūkos – programma ietver arī institūciju sadarbību inovācijas veicināšanai un labās prakses apmaiņai, politikas reformas, Jean Monet pasākumus un sportu.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!