20.02.2024

Danas Rones grāmatas "Apdrošināšanas līgums" prezentācija

20. februārī Biznesa augstskolā Turība norisināsies seminārs par apdrošināšanas tiesību aktualitātēm un izaicinājumiem 2024. gadā, pēc kura plkst. 15.45 sekos Dr. iur., sertificētas mediatores un Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes pasniedzējas Danas Rones monogrāfijas "Apdrošināšanas līgums" prezentācija.

Grāmata “Apdrošināšanas līgums” balstīta uz Danas Rones promociju darbu un to veido vairākas nodaļas, kurās tiek apskatītas tādas tēmas kā apdrošināšanas līgumu jēdzieni, subjekti un sastāvdaļas, normatīvie akti, kas regulē apdrošināšanas līgumu, apdrošināšanas speciālie tiesību principi, apdrošināšanas līguma izbeigšana, sankcijas un citi aktuāli temati.

Grāmatas autore un Biznesa augstskolas Turība pasniedzēja Dana Rone vēsta: “Grāmata kopā ar Tiesu namu aģentūru tika izdota pagājušā gada nogalē, bet tagad piedzīvos savus atklāšanas svētkus. Lai arī Latvijā ir vairākas grāmatas par apdrošināšanas tiesībām, šī ir pirmā, kas izdota pēc tam, kad stājās spēkā jaunais likums. Šī grāmata būs noderīga gan studentiem, lai apgūtu apdrošināšanas tiesības un ar tām saistītos jēdzienus un principus, gan arī apdrošināšanas tiesību praktiķiem un jebkuram citam šīs tēmas izzinātājam.”

Pirms grāmatas prezentācijas norisināsies seminārs par apdrošināšanas nozares izaicinājumiem 2024. gadā, kurā dalībnieki tiks informēti par tādām tēmām kā apdrošināšanas tiesību principi, ekonomiskās sistēmas un ilgtspējas ietekme uz apdrošināšanu, Latvijas Apdrošināšanas asociācijas Ombuda darbības statistika, Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja izskatītās sūdzības, klientu aizsardzības aspekti apdrošināšanā, mediācija kā strīdu risināšanas iespēja apdrošināšanā un citiem apdrošināšanas nozares izaicinājumiem.

Seminārā uzstāsies Latvijas Bankas, Latvijas apdrošināšanas asociācijas, Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja un apdrošināšanas sabiedrību pārstāvji, kā arī apdrošināšanas tiesību praktiķi. Uz semināru ir aicināti zvērināti advokāti, tiesneši, zvērināti notāri, juristi, augstskolu mācībspēki un studenti. Visi semināra dalībnieki saņems apliecinājumu par piedalīšanos seminārā.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!