16.02.2022

Daces Helmanes vieslekcija par ilgtspēju

16. februārī plkst.18.00 aicinām apmeklēt Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītājas Daces Helmanes vieslekciju Ilgtspēja šķērsgriezumā: mainies vai mirsti!. Lekciju būs iespējams vērot tiešsaistē augstskolas Facebook lapā.

„Pasaule strauji mainās. Korporatīvajā vidē vislielākās izredzes izdzīvot ir atbildīgām organizācijām, kas īsteno ilgtspējīga biznesa pieeju. Pieredze rāda, ka uzņēmumi, kas ikdienā rūpējas ne vien par saviem peļņas rādītājiem, bet arī darbiniekiem un klientiem, vidi un citiem ilgtspējas aspektiem, dažādām krīzes situācijām pielāgojas ātrāk un veiksmīgāk. Arī to ekonomiskā izaugsme parasti ir straujāka,” stāsta D.Helmane.

Tiešsaistes vieslekcijā Ilgstpēja šķērsgriezumā: mainies vai mirsti Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja skaidros ilgtspējas, korporatīvās sociālās atbildības, atbildīgas biznesa pārvaldības un citu saistītu konceptu nozīmi, kā arī atklās, cik tad zaļi ir Latvijas uzņēmumi. Lekcija būs īpaši saistoša studentiem, kuri apgūst tādas studiju programmas kā komunikācijas zinātnes, mārketings, personālvadība un vadības zinātne.

Lekcijas apmeklējums ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!