10.09.2020

Brīvdabas kino vakars „Vecā dārza noslēpums”

Lai izbaudītu rudens sākuma siltos vakarus un ar lielisku pasākumu atzīmētu studiju un mācību gada sākumu, Biznesa augstskola Turība 10. septembrī plkst. 21.00 aicina uz brīvdabas kino vakaru augstskolas pagalmā, piedāvājot režisoru Olafa Okonova un Gunitas Grošas spēlfilmu „Vecā dārza noslēpums”.

Filma domāta visai ģimenei, tāpēc aicināti arī vecāki ar bērniem. Pasākuma apmeklējums ir bez maksas un tam nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Apmeklētāji var ņemt līdzi arī savas uzkodas un dzērienus, bet par popkornu būs parūpējušies organizatori.

Filmas apraksts:
Pie pensionāra Armanda, kurš dzīvo vecā mājā ar lielu, aizlaistu dārzu, ierodas jaunais uzņēmējs Kārlis, kurš vēlas nopirkt māju, taču Armands tam nepiekrīt. Armanda dārzs ir lieliska vieta, kur spēlēties bērnu četrotnei par spīti tam, ka Armands regulāri cenšas bērnus padzīt no dārza. Viss izmainās bērnu un Armanda starpā, kad bērni uzzina, ka Kārlis ar saviem padotiem vēlas pārņemt dārzu ar negodīgām metodēm, lai tajā uzceltu veikalu, un sāk Armandu aizstāvēt. Izrādās, ka iecere par veikala būvi ir tikai Kārļa viltīgs gājiens, jo viņš zina, ka dārzs slēpj sevī daudz lielāku noslēpumu.

Aicināts ikviens interesents. Informējam, ka pasākums tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti. Pasākums notiks, ievērot visus pašlaik spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Uz tikšanos Turībā!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!