01.07.2021

Brīvdabas kino Turībā

Vasaras vakari ir piemēroti, lai tos pavadītu brīvā dabā un skatītos brīvdabas kino, tāpēc Biznesa augstskola Turība 1. jūlijā plkst. 21:00 aicina apmeklēt brīvdabas kino pasākumu, piedāvājot režisora Andreja Ēķa komēdiju “Klases salidojums”.

Filmas sižets:
Filmas galvenie varoņi ir trīs draugi, kuri turas kopā jau kopš skolas laikiem. Viens no viņiem ir rokeris, kuru pēc katra koncerta sagaida pielūdzējas, otrs ir pārguris ģimenes cilvēks, bet trešais nesen pašķīries no sievas. Nu, 25 gadus pēc skolas absolvēšanas, draugu trio saņem ielūgumu uz klases salidojumu. Šis pasākums draugu atmiņās galvenokārt ieies kā traka ballīte.

Lai filmas vērošana būtu ērtāka un patīkamāka, pasākuma organizatori parūpēsies par ērtiem sēžammaisiem un gardu popkornu.

Dalība šajā pasākumā ir bezmaksas, taču jāņem vērā, ka ierodoties uz brīvdabas kino pasākumu, būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts!

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti. Pasākums notiks, ievērot visus pašlaik spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Uz tikšanos Turībā!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!