09.11.2023

Biznesa loģistikas diena

Lai akcentētu, cik nozīmīga un strauji augoša ir loģistikas nozare mūsdienās, 9. novembrī Biznesa augstskolā Turība jau trešo reizi norisināsies Biznesa loģistikas diena.

Biznesa loģistikas dienas ietvaros tiks parakstīts Nodomu protokols par sadarbību starp Turību un SIA “Ominva” Latvija, kā arī pasākuma laikā būs iespējams noklausīties loģistikas uzņēmumu pieredzes stāstus - ar tiem dalīsies gan jaunais sadarbības partneris SIA “Omniva”, gan jau viens no mūsu esošajiem loģistikas partneriem - SIA “MSC Shared Service Center Riga”.

Biznesa loģistikas diena iesāksies plkst. 12.00 ar neformālu tikšanos starp sadarbības partneriem loģistikas nozarē un augstskolas pārstāvjiem, pēc kuras plkst. 12.55 notiks svinīgā Nodomu protokola parakstīšana starp Biznesa augstskolu Turība un SIA “Ominva” Latvija.

Pēc protokola parakstīšanas plkst. 13.00 norisināsies SIA “Omniva” Latvija vadītāja Gusta Muzikanta vieslekcija “Loģistikas nozares izaicinājumi un tendences”, bet plkst. 13.40 pasākumu noslēgs SIA “MSC Shared Service Center Riga” izpilddirektora Rodiona Širjajeva vieslekcija “Trendi loģistikā” SIA “MSC Shared Service Center Riga”. Pēc abām vieslekcijām biznesa loģistikas programmas studentiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un iepazīties ar loģistikas uzņēmumu ikdienu. Pasākums notiks Turības Biznesa inkubatora telpās.

Sadarbības ar lielajiem loģistikas uzņēmumiem kā – Omniva, Miandum, BEWE RIX, Beweship, Scania Latvija - ir izcila iespēja Turības Biznesa loģistikas vadības studentiem gūt praktisku skatu uz biznesa loģistikas nozari un tās izaicinājumiem, kā arī kopīgi diskutēt par tās ikdienišķajām problēmām kursa ietvaros. Nodomu protokola nozīme ir apvienot nozares izglītību ar praktiskajām nodarbībām, lai radītu risinājumus un veidotu ar pieredzi bagātus speciālistus.

“Latvijā, tāpat kā citur pasaulē, loģistika ir kā asinsrite, pa kuru plūst biznesam. Biznesā ir nepieciešama nemitīga attīstība un šo procesu pilnveide, lai panāktu ātrāku un efektīvāku rezultātu. Lai loģistikas uzņēmumi būtu konkurētspējīgi, tiem ir jādomā un jāpiedāvā ilgtspējīgas un inovatīvas idejas, kas spēs aizvietot procesus kādi tie bijuši līdz šim,” uzsver Biznesa augstskolas Turība Biznesa loģistikas programmas vadošais mācībspēks Normunds Kozlovskis.

Biznesa augstskola Turība piedāvā biznesa loģistikas vadības studiju programmu, kas radīta, vadoties pēc Latvijas un starptautiskā darba tirgus tendencēm un pieprasījuma pēc loģistikas vadības speciālistiem. Studiju satura kodolu veido biznesa vadības un padziļinātu zināšanu loģistikā apguve, kas sniegs vērtīgu izglītību topošajiem vai jau esošajiem loģistikas speciālistiem un vadītājiem.

Biznesa loģistikas vadības programma ir unikāla, piedāvājot ne tikai iegūt vērtīgas un praktiskas zināšanas loģistikā, bet arī apgūt vadības līmeņa zināšanas, kas programmas absolventiem paver plašas nākotnes karjeras iespējas – loģistikas un uzņēmējdarbības vadības jomās. Turklāt programma izveidota atbilstoši darba devēju pieprasījumam un darba tirgus tendencēm.

Četru gadu laikā studējošie iegūs studiju programmas saturam atbilstošas zināšanas un pieredzi uzņēmējdarbībā un loģistikā, kā arī, jau absolvējot augstskolu, iegūs bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā ar specializāciju biznesa loģistikas vadībā.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!