15.11.2022

Biznesa loģistikas diena

Akcentējot loģistikas nozares aktualitāti un nozīmību tautsaimniecībā, 15.novembrī Biznesa augstskolā Turība notiks jau otrā Biznesa loģistikas diena. Tās ietvaros Turība parakstīs Nodomu protokolu par sadarbību ar diviem loģistikas uzņēmumiem - SIA “BEWE RIX” un SIA “Miandum”, kā arī būs iespējams noklausīties abu uzņēmumu iedvesmas stāstus.

Biznesa loģistikas dienā plkst. 10.45 būs SIA “BEWE RIX” valdes priekšsēdētājas Ilutas Grebskas-Dreimanes iedvesmas stāsts “Esi sevis labākā versija", plkst.12.00 notiks Nodomu protokolu svinīgā parakstīšana, bet plkst. 12.55 ar iedvesmas stāstu “No bitēm līdz fūrēm” dalīsies SIA “Miandum” izpilddirektors Gundars Plūme. Pasākums notiks Turības Biznesa inkubatora telpās.

Sadarbības mērķis ir veicināt profesionālās augstākās izglītības pilnveidošanu un uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, attīstību un šajā jomā strādājošo darbinieku izglītošanu, tiecoties nodrošināt studējošajiem plašākas iespējas studijās, zinātniskajā pētniecībā un radošajā darbā. Sadarbības ietvaros uzņēmumiem būs iespēja, piemēram, sniegt konsultācijas par biznesa loģistikas programmas attīstības iespējām, vadīt praktiskās nodarbības (seminārus, meistarklases, vieslekcijas), nodrošināt prakses vietas studentiem. Savukārt augstskola varēs sniegt atbalstu pētniecības un apmācību jomā, kā arī nodrošinot speciālistu konsultācijas dažādās jomās.

Biznesa augstskolas Turība īsteno Biznesa loģistikas vadības studiju programmu. Tās saturs piemērots gan studentiem bez priekšzināšanām šajās jomās, gan speciālistiem, kuri vēlas papildināt zināšanas loģistikā, gan vadības līmeņa speciālistiem, kuri vēlas apgūt loģistikas pamatus. Šī programma ir unikāla, piedāvājot ne tikai iegūt vērtīgas un praktiskas zināšanas loģistikā, bet arī apgūt vadības līmeņa zināšanas, kas programmas absolventiem paver plašas nākotnes karjeras iespējas – loģistikas un uzņēmējdarbības vadības jomās, turklāt programma izveidota atbilstoši darba devēju pieprasījumam un darba tirgus tendencēm.

Latvijā, tāpat kā citur Eiropā un pasaulē, transporta nozare ir viena no stratēģiski nozīmīgākajām tautsaimniecības nozarēm. Transporta infrastruktūra, kā arī transporta un loģistikas pakalpojumi atstāj tiešu iespaidu uz konkurētspēju un ekonomikas izaugsmi, radot priekšnosacījumus citu nozaru attīstībai un investīciju piesaistei, dodot būtiskus ieņēmumus no eksporta pakalpojumiem un radot pozitīvu ietekmi uz valsts attīstību kopumā.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!