23.09.2022

Biznesa augstskolas Turība uzņēmējdarbības skola

Šogad Biznesa augstskolas Turība jau astoto gadu rīkos projektu Uzņēmējdarbības skola, kurā var piedalīties ikviens Latvijas vidusskolēns. Uzņēmējdarbības skola notiks no septembra līdz aprīlim ar mērķi, lai jauniešos veicinātu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstinātu ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, kas nākotnē pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību.

Kā ierasts, Uzņēmējdarbības skola sāksies ar atklāšanas pasākumu septembrī un noslēgsies nākamgad aprīlī. Visā projekta laikā notiks dažādas tiešsaistes lekcijas, ekskursijas uzņēmumos un iedvesmas stāsti no uzņēmumu īpašniekiem un vieslekcijas no dažādām sabiedrībā zināmām personībām.

Projekta atklāšana notiks 23. septembrī Rīgā, Biznesa augstskolā Turība, kur satiksies jaunie Uzņēmējdarbības skolas dalībnieki, viņiem būs iespēja noklausīties iedvesmojošu vieslekciju, piedalīties dažādos praktiskos uzdevumos, saņemt balvas un doties ekskursijā uz uzņēmumiem Pierīgā. Tālāk katru mēnesi ir izveidota noteikta rubrika un tēma, uz kuru attiecīgi ir uzaicināti dažādu uzņēmumu vadītāji un nozares eksperti, lai tie dalītos ar savu pieredzi un zināšanām par konkrēto jomu.

Uzņēmējdarbības skolas nodarbības:

  • 26.10.2022. „No idejas līdz rezultātam” - kafejnīcas „Nams 33” īpašnieces un Turības absolventes Katrīnas Kļimovskas iedvesmas stāsts un reklāmas aģentūras Havas radošā direktora Ulda Daugaviņa tiešsaistes lekcija.
  • 30.11.2022. „Investēšana savā ilgtspējā” Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītājas Daces Helmanes un Swedbank finanšu institūta Reiņa Jansona tiešsaistes lekcija.
  • 26.01.2023. „Personīgais tēls internetā” Sociālo tīklu Mārketinga aģentūras „Klik Klik” vadītājas Evas Onzules un sociālo tīklu satura veidotājas Beātes Katrīnas Zeltiņas tiešsaistes lekcija.
  • 23.02.2023. „Starptautiskie sakari paver iespējas” Biznesa augstskolas Turība pasniedzējas, loģistikas ekspertes Rositas Zvirgzdiņas un neformālās izglītības entuziasta Gvido Sirmā tiešsaistes lekcija.
  • 22.03.2023. „Nākotne kibertelpā” Biznesa augstskolas Turība IT virziena viesdocentes Ineses Poļakas un Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes dekāna Ivo Krieva tiešsaistes lekcija.

Savukārt nākamā gada 28. aprīlī notiks noslēguma pasākums ar pārsteiguma viesi, ekskursijām uzņēmumos un iegūt balvas, nokārtojot zināšanu pārbaudes testu. Jāpiemin, ka iespēju robežās un ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanas ierobežojumus tiks plānotas vizītes uzņēmumos visa projekta laikā.

Nodarbību norise plānota tiešsaistes platformā Webex Cisco, savukārt atklāšanas un noslēguma pasākumi, kā arī ekskursijas uzņēmos paredzētas klātienē.

Līdz šim Uzņēmējdarbības skolas projektā piedalījušies skolēni no vairāk kā 50 dažādām Latvijas skolām. Šobrīd Uzņēmējdarbības skolu absolvējuši kopumā vairāk nekā 700 skolēni. Ik gadu dalībnieku skaits turpina pieaugt, kas liecina par jauniešu zinātkāri un vēlmi apgūt dažādas noderīgas prasmes jau vidusskolas laikā.

Uzņēmējdarbības skolai 2022/.2023. mācību gadā var pieteikties līdz šī gada 9.septembrim. Pēc plašākas informācija par projektu, aicinām vērsties pie šī projekta vadītājas Nikolas Kovaļevskas, e-pasts: nikola.kovalevska@turiba.lv.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!