18.08.2022

Baltijā vienīgās socionikas ekspertes Evijas Čeprovas vieslekcija „Atklāj un izmanto savas superspējas”

Turības kvartālā 18. augustā plkst. 18.00 Maģistru nakts ietvaros norisināsies vieslekcija „Atklāj un izmanto savas superspējas” , kuru vadīs Baltijā vienīgā socionikas eksperte un pasniedzēja darbā ar uzņēmumiem un iestādēm, personāla vadībā un atlasē Evija Čeprova.

Vieslekcijas tēma ir socionika - tehnoloģija, kas atklāj cilvēka psihes uzbūvi un cilvēka iedzimtās spējas un talantus profesionālajā jomā, un atklāj cilvēku savstarpējās mijiedarbības mehānismus.

„Socionika izskaidro cilvēka stresa noturības līmeni, spēju iekļauties komandā, patiesos motivatorus darbam. Tāpat tā dod iespēju prognozēt cilvēka atbilstību ieņemamajam amatam un laikus noskaidrot, cik ilgi cilvēks būt ieinteresēts palikt esošajā pozīcijā. Socionika spēj paredzēt cilvēka izdegšanas riskus un izskaidro, kāpēc cilvēki izvēlas pamest esošo darbu un meklēt jaunus izaicinājumus,” stāsta Evija Čeprova.

Aicināts ikviens interesents! Lekcijas apmeklējums ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!