23.04.2022

Atvērto durvju dienas Turībā kopā ar Roju Rodžeru & Betu Beidz

Sestdien, 23. aprīlī, visi studēt gribošie ir aicināti ierasties lielākajā privātajā augstskolā Baltijā - Biznesa augstskolā Turība, lai šogad pirmajās atvērto durvju dienās apskatītu mācību telpas un studentu viesnīcu, kā arī parunātu ar studentiem un pasniedzējiem, kuri atbildēs uz jebkuru jautājumu, kas varētu rasties, meklējot sev piemērotāko augstāko izglītību koledžas, bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmās. Kā jau ierasts, potenciālos reflektantus Turībā sagaidīs aizraujoša pasākuma programma.

Atvērtās durvis plkst.16.00 tiks atklātas ar diskusiju "Kā atrast savu Es". Tajā piedalīsies spilgtie pašmāju influenceri, interneta personības Rojs Rodžers un Beta Beidz (Beāte Bērziņa).Diskusiju vadīs komunikācijas eksperte Jana Bunkus, kas ir augstskolas komunikācijas virziena vadītāja, un viņas kompetences jomas ir sabiedriskās attiecības, krīzes komunikācija, reputācijas un tēla veidošana, uzņēmuma iekšējā un ārējā komunikācija, lobēšana, sadarbības ar medijiem, kā arī uzstāšanās un prezentēšana – katram atradīsies kāds domugrauds, ko paņemt sev.

Savukārt no plkst. 16.50 līdz 17.10 sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi norisināsies Turības Biznesa inkubatora rīkotais "Randiņš ar uzņēmēju", kas savedīs kopā studentus ar prakses un darba devējiem. Katrs uzņēmējs uzstāsies ar īsu prezentāciju, pēc kuras klātesošajiem būs iespēja aprunāties individuāli un uzzināt vēl vairāk informācijas par prakses un darba piedāvājumiem uzņēmumos.

No plkst. 17.15-17.45 notiks prezentācija par augstskolu, studiju iespējām, par starptautiskajām studijām, par budžeta vietām un stipendijām, kā arī citiem jautājumiem. Šo prezentāciju ikviens varēs vērot gan klātienē, gan arī tiešsaistē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā.

Savukārt plkst. 17.45-17.55 notiks prezentācija par augstskolu, studiju iespējām, par starptautiskajām studijām, par budžeta vietām un stipendijām, kā arī citiem jautājumiem. Šo prezentāciju ikviens varēs vērot gan klātienē, gan arī tiešsaistē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā.

Turpinājumā plkst. 18.00 un 18.30 sekos ekskursijas pa augstskolas studentu pilsētiņu, kurā tiks apskatītas auditorijas, sporta zāle, kurā trenējas olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā, konferenču zāle, atpūtas stūrītis, fakultātes un arī plašā studentu viesnīca, kas piedāvā apmesties gan uz pastāvīgu dzīvošanu, gan īslaicīgu viesošanos. Studentiem pieejamas virtuves, dušas, mācību telpa, TV istaba, datortelpa un bezmaksas Wi-Fi, kā arī pašapkalpošanās veļas mazgātava un citas svarīgas lietas. Atkarībā no studentu viesnīcas noslodzes ir iespējams četrvietīgu numuru izīrēt kā trīsvietīgu, divvietīgu vai vienvietīgu saskaņā ar izcenojumiem.

Bet atvērto durvju dienu noslēdzot no plkst. 17.00 līdz 19.00 topošie studenti tiks aicināti aprunāties ar pasniedzējiem, lai noskaidrotu vairāk par studiju iespējām Turībā - pasniedzēju stūrītī atradīsies vismaz viens pasniedzējs no katra studiju virziena.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!