28.07.2022

Atvērto durvju dienas Talsos

28. jūlijā plkst. 18.00-20.00 kafejnīcā “Nams 33” Talsu promenādē aicinām ikvienu interesentu uz Biznesa augstskolas Turība atvērtajām durvju dienām, kā arī patīkamā gaisotnē tikties sarunā ar talsinieci, kafejnīcas saimnieci, Turības absolventi Katrīnu Kļimovsku.

Katrīna kopā ar savu ģimeni ir atgriezusies savā dzimtajā pilsētā Talsos un uzsākusi ģimenes biznesu – gleznainā vietā, pie Talsu ezera promenādes malkas šķūnītī, atvērusi kafejnīcu “Nams 33” un netālu izveidojusi arī “Nams 33” apartamentus.

Kafejnīcas patīkamo atmosfēru, garšīgo kafiju un tikko ceptos kruasānus, jau ir iecienījuši gan paši pilsētas iedzīvotāji, gan viesi. Tāpēc atvērto durvju dienu ietvaros aicinām uz sarunu ar kafejnīcas saimnieci Katrīnu, lai uzklausītu viņas pieredzi, uzsākot savu uzņēmējdarbību, par izaicinājumiem un motivāciju būt daļai no vietējo uzņēmēju saimes.

Katrīna kafejnīcas vadīšanu veiksmīgi apvieno ar māmiņas pienākumiem saviem trim bērniem, un šeit lielākais atbalsta plecs ir viņas vīrs Uģis. Katrīna ir dzimusi un augusi talsiniece, pēc Talsu Valsts ģimnāzijas pabeigšanas, teikusi, ka Talsos nekad vairs nedzīvos, un pārcēlās uz Rīgu. Tā sākās viņas studiju laiks Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātē, kur ieguva bakalaura grādu Mārketinga un tirdzniecības vadībā. Pēc otrā bērniņa piedzimšanas Katrīnas ģimenes ceļš atveda atpakaļ uz Talsiem, un sapnis par maģistra grādu uzņēmējdarbībā atlikts uz vēlāku laiku.

Atvērto durvju dienu laikā būs iespēja tikties arī ar Talsu Komersantu kluba valdes priekšsēdētāju Kasparu Eihi un Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles vadītāju Ingu Karlbergu. Tikšanās laikā omulīgajās kafejnīcas telpās ikviens interesents varēs uzzināt par augstskolas piedāvātajām studiju programmām un studiju iespējām Talsos.

Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”. Turības filiālēs var studēt par samazināto studiju maksu - tikai 435 eiro semestrī, ja tiek noslēgts līgums līdz šī gada 3.septembrim.

Šogad Talsu filiālei aprit 20 gadi. Un šajā laikā Turību reģionos – visās trijās filiālēs Talsos, Liepājā un Cēsīs - absolvējuši kopumā vairāk kā 2500 studentu, kuri izvēlējušies iegūt kvalitatīvu izglītību reģionos un izmantojuši filiāļu priekšrocības – iespēju studēt tuvāk savai dzīvesvietai vai darbam, ērtāk apvienot darbu ar studijām, kā arī studēt finansiāli izdevīgāk - par samazinātu studiju maksu.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!