10.10.2022

Atvērto durvju dienas Studējošo pašpārvaldē

Sākoties jaunajam mācību gadam, arī Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde laipni gaida jaunus biedrus ar savām idejām un pienesumu kopējai darbībai. Lai arī Studējošo pašpārvaldes durvis ir atvērtas ikvienam gribētajam katru dienu visa mācību gada garumā. Atvērto durvju dienu pasākums, kas ilgs no 10. – 13.oktobrim, ir lielisks veids kā iepazīt Studējošo pašpārvaldes darbību, iepazīties ar citiem aktīviem studentiem un jautri pavadīt laiku.

Atvērto durvju dienas ir ikgadējs pasākums, kas ļauj tuvāk iepazīt Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldi. Šogad Studējošo pašpārvalde aicina studentus iesaistīties aktivitātēs, uzzināt par gaidāmajiem pasākumiem, spēlēt spēles, izbaudīt pašpārvaldes sarūpētos gardumus, fotografēties, piedalīties TikTok aktivitātēs ar iespējām iegūt balvas un jautri pavadīt laiku ar draugiem.

Aktivitātes norisināsies no 10. līdz 13. oktobrim, katru dienu no plkst. 12:00 līdz 13:00 ( C korpusa otrajā stāvā, Studējošo pašpārvaldes telpās (C222) un Open corner).

Vairāk informācijas Biznesa augstskolas Turība Studējošo Pašpārvaldes Facebook lapā, kur var sekot līdzi citiem ar pasākumu saistītajiem notikumiem -https://www.facebook.com/turibasp

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.
Papildu informācija:
turibasp@gmail.com

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!