19.07.2022

Atvērto durvju dienas reģionos- Liepājā, Cēsīs

Biznesa augstskolas Turība jūlijā aicina visus studēt gribētājus uz Atvērtajām durvju dienām – Liepājā un Cēsīs 19. jūlijā, bet Talsos – 28. jūlijā.
Atvērtās durvju dienas filiālēs:

  • Cēsu filiālē - 19. jūlijā plkst. 18.00-20.00, Cēsīs, Leona Paegles ielā 1, 8.kabinetā (Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās);
  • Liepājas filiālē - 19. jūlijā plkst. 18.00-20.00, Liepājā, Rīgas iela 50, 11.kabinetā (Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpās);
  • Talsu filiālē - 28.jūlijā plkst. 18.00-20.00, kafejnīcā “Nams 33”, Talsos, Talsu promenādē, Lielā ielā 33.

19. jūlija vakarā visi laipni aicināti apmeklēt Turības Atvērto durvju dienas Cēsu un Liepājas filiālēs, kurās apmeklētāji varēs apskatīt telpas, noklausīties nelielu prezentāciju par filiāli, studiju procesa norisi, kā arī aprunāties ar filiāles vadītāju un uzdot sev interesējošus jautājumus par piedāvātajām studiju programmām.

Filiāles studentu pulkā ir ne tikai cēsinieki un liepājnieki, bet arī siguldieši, rīdzinieki, valmierieši, smiltenieši, limbažnieki, ventspilnieki, kuldīdznieki un citi tuvāko apkārtņu iedzīvotāji, kas norāda uz pastiprinātu interesi par biznesa izglītību arī reģionos.

Savukārt 28. jūlijā plkst. 18.00-20.00 kafejnīcā “Nams 33” Talsu promenādē aicinām ikvienu interesentu uz Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles Atvērtajām durvju dienām, kā arī patīkamā gaisotnē tikties sarunā ar talsinieci, kafejnīcas saimnieci, Turības absolventi Katrīnu Kļimovsku.

Katrīna kopā ar savu ģimeni ir atgriezusies savā dzimtajā pilsētā Talsos un uzsākusi ģimenes biznesu – gleznainā vietā, pie Talsu ezera promenādes malkas šķūnītī, atvērusi kafejnīcu “Nams 33” un netālu izveidojusi arī “Nams 33” apartamentus. Kafejnīcas patīkamo atmosfēru, garšīgo kafiju un tikko ceptos kruasānus, jau ir iecienījuši gan paši pilsētas iedzīvotāji, gan viesi. Tāpēc Atvērto durvju dienu ietvaros aicinām uz sarunu ar kafejnīcas saimnieci Katrīnu, lai uzklausītu viņas pieredzi, uzsākot savu uzņēmējdarbību, par izaicinājumiem un motivāciju būt daļai no vietējo uzņēmēju saimes.

Talsu filiāles atvērto durvju dienu laikā būs iespēja tikties arī ar Talsu Komersantu kluba valdes priekšsēdētāju Kasparu Eihi un Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles vadītāju, kas pastāstīs par studiju programmām un studiju iespējām Talsos.

Turības filiālēs Cēsīs, Liepājā un Talsos ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”. Studijas ir ērti apvienojamas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.

Augstskola liek uzsvaru uz praksi un darbošanos reālajā darba vidē, kas studentam dotu vairāk praktisku iemaņu ar reālām situācijām, tādēļ mācību procesu sastāda 40 procenti teorija, taču atlikušie 60 procenti ir studenta prakse darba vidē.

Augstskola lepojas ar labām atsauksmēm no darba devējiem tieši par Turības studentiem, tādēļ arī augstskola tiek atzīta kā darba devēju ieteiktākā augstskola TOP3. Turības absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 95% mūsu absolventu ir nodarbināti, bet 75% darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā. Starptautiski atzīts diploms, darba pieredze jau studiju laikā, dalība dažādos projektos, konferencēs un prakse ārvalstīs.

Šogad Turības filiālēm aprit 20 gadi, un šajos gados visās trijās filiālēs Talsos, Liepājā un Cēsīs absolvējuši kopumā vairāk kā 2500 studentu, kuri izvēlējušies iegūt kvalitatīvu izglītību reģionos un izmantojuši filiāļu priekšrocības – iespēju studēt tuvāk savai dzīvesvietai vai darbam, ērtāk apvienot darbu ar studijām.

Izvēloties studēt kādā no Turības filiālēm Cēsīs, Liepājā un Talsos, var studēt par izdevīgāku - samazinātu studiju maksu – tikai 435 eiro semestrī (atlaide ir piemērota visam studiju periodam), ja līgums par studijām tiks noslēgts līdz 2022. gada 3.septembrim.

Par dokumentu iesniegšanu un citu noderīgu informāciju aicinām sazināties ar filiāles vadītājām:

  • Cēsu filiāles vadītāja Gita Janševica, zvanot pa tālr: 62402699 vai 29333810 vai rakstot uz e-pastu: cesis@turiba.lv; adrese: Cēsis, Leona Paegles iela 1, 8.kabinets (Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās);
  • Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa, zvanot pa tālr. 63423570 vai rakstot uz e-pastu: liepaja@turiba.lv; adrese: Liepāja, Rīgas iela 50, 11.kabinetā (Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas telpās);
  • Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga, zvanot pa tālr. 63222605 vai rakstot uz e-pastu: talsi@turiba.lv. Filiāles adrese: Brīvības iela 29, 104. kab., Talsi, LV-3201 (Talsu Valsts ģimnāzijas telpās).

Plašāku informāciju par uzņemšanu un studiju programmām meklē augstskolas mājaslapā www.turiba.lv sadaļā – Filiāles un Uzņemšana.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!