04.08.2022

Atvērto durvju dienas

Ceturtdien, 4. augustā, visi studēt gribošie laipni aicināti apmeklēt atvērto durvju dienas lielākajā privātajā augstskolā Baltijā – Biznesa augstskolā Turība, lai tuvāk iepazītos ar augstskolas piedāvātajām studiju programmām, uzdot jautājumus par studiju norisi augstskolas lektoriem, kā arī iepazīt Turību, tās apkārtni un iespējas, ko tā var piedāvāt. Pasākuma laikā studiju virzienu vadītāji un darbinieki sniegs visu nepieciešamo informāciju par pietiekšanās procesu, studiju kredītiem un iespēju iegūt vērtīgu pieredzi ārzemēs.


Ja vēl joprojām māc šaubas par to, kādu labāk studijas virzienu izvēlēties, augstskola ir izveidojusi QR kodu, kurā interesenti ir aicināti aizpildīt testu, kas parādīs, kurš studiju virziens ir visatbilstošākais.

Pasākuma programma
4. augustā Turības kvartālā, Rīgā Graudu ielā 68
• Plkst. 18:00-18:20 Prezentācija par studiju iespējām, starptautiskajām iespējām un pieteikšanās procesu.
• Plkst. 18:00 – 19:00 Iespēja tuvāk iepazīties ar studiju procesu, lektoriem un augstskolas studentiem, kā arī iespēja nofotografēties ar augstskolas talismanu un laimēt kādu balvu no Biznesa augstskolas Turība.
• Plkst. 19:00 – 19:40 Ekskursija pa Turības kvartālu un studentu pilsētiņu.

Nāc un atrodi sev tuvāko studiju programmu, apvienojot to ar labi pavadītu laiku Biznesa augstskolā Turība, Rīgā, Graudu ielā 68! Izmanto iespēju pavadīt labu laiku pats un paņem arī draugus un ģimeni!

Augstskola piedāvā iespēju studēt sākot no koledžas līmeņa līdz pat doktorantūrai - 29 dažādās studiju programmas, sniedzot profesionāla līmeņa izglītību no aroda profesionāļiem. Vari atrast sev piemērotāko studiju programmu kopumā septiņos studiju virzienos: uzņēmējdarbībā, komunikācijā, tūrismā un viesmīlībā, pasākumu producēšanā, tiesību zinātnēs, organizācijas drošībā, informācijas tehnoloģijās.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!