13.08.2024

Atvērto durvju diena Turības Ziemeļkurzemes filiālē

Nāc un iepazīsti Turību!

Apmeklē Atvērto durvju dienu Biznesa augstskolā Turība Ziemeļkurzemes filiālē Talsos, kas notiks 13. augustā Talsu Valsts ģimnāzijas 207 auditorijā no plkst. 13.00 līdz 15.00.

Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs tev lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar pasniedzējām Gerdu Klāviņu, Ilonu Varņecku, Baibu Purlicu un filiāles vadītāju Ingu Karlbergu.

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, nav jādodas uz Rīgu – to iespējams izdarīt arī Biznesa augstskolas Turība Ziemeļkurzemes filiālē. Izvēloties kādu no filiālē piedāvātajām 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmām, varēsi ērti apvienot studijas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.

Ja pēc filiāles absolvēšanas izlemsi turpināt studijas bakalaura līmeņa programmā (Rīgā), tad varēsi pievienoties 3. studiju gada studentiem!

No 15. līdz 20. jūlijam Biznesa augstskolā Turība uzņemšanas nedēļas ietvaros piedāvā topošajiem studentiem uzsākt studijas par izdevīgāku studijas maksu – noslēdzot studiju līgumu, var saņemt 50% atlaidi otrajam semestrim.
Ja vēl šaubies par sev piemērotākās studiju programmas izvēli, apmeklē pasākumu un gūsti atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem.

Atvērto durvju dienās vari piedalīties bez iepriekšējas pieteikšanās.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!