13.07.2024

Atvērto durvju diena Turības Cēsu filiālē

Nāc un iepazīsti Turību!

Apmeklē Atvērto durvju dienu Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē, kas notiks 13. jūlijā no plkst. 10.00

Atvērto durvju dienas apmeklējums sniegs tev lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, kā arī iespēju individuāli satikties ar filiāles vadītāju Gitu Janševicu, lai atbildētu uz tev interesējošiem jautājumiem.

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, nav jādodas uz Rīgu – to iespējams izdarīt arī Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē. Izvēloties kādu no filiālē piedāvātajām 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmām, varēsi ērti apvienot studijas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.

Ja pēc filiāles absolvēšanas izlemsi turpināt studijas bakalaura līmeņa programmā (Rīgā), tad varēsi pievienoties 3. studiju gada studentiem!
No 15. līdz 20. jūlijam Biznesa augstskolā Turība uzņemšanas nedēļas ietvaros piedāvā topošajiem studentiem uzsākt studijas par izdevīgāku studijas maksu – noslēdzot studiju līgumu, var saņemt 50% atlaidi otrajam semestrim.

Ja vēl šaubies par sev piemērotākās studiju programmas izvēli, apmeklē pasākumu un gūsti atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem.

Atvērto durvju dienās vari piedalīties bez iepriekšējas pieteikšanās.

Par priekšrocībām, studējot filiālēs, lasi Delfi.lv.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!