22.04.2023

Atvērto durvju diena Turībā

22. aprīlī Biznesa augstskola Turība vērs savas durvis ikvienam studēt gribētājam un interesentam, aizsākot augstskolas atvērto durvju dienu ciklu ar robotikas meistarklasi, par kuru būs parūpējušies augstskolas IT virziena pasniedzēji.

Atvērto durvju dienu laikā ikvienam būs iespēja satikt augstskolas pasniedzējus, iepazīties ar studiju programmām un starptautiskām studiju iespējām, Studējošo pašpārvaldi un daudz ko citu. Interesentiem būs iespēja arī doties ekskursijā pa Turības kvartālu, apskatīt plašās un modernās auditorijas, sporta zāli, kā arī aplūkot augstskolas studentu viesnīcu, kas pulcē studentus no visas pasaules.

Pēc ekskursijas ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja nobaudīt gardas pusdienas studentu tik ļoti iemīļotajā ēdnīcā “Nīke-E”, kura atrodas turpat augstskolā.

Kad garda maltīte ieturēta, visi laipni aicināti uz dienas galveno notikumu – robotikas meistarklasi augstskolas IT nodaļā. Datorsistēmu laboratorijā C214 (C korpuss) IT nodaļas pasniedzēji būs sagatavojuši aizraujošu robotikas meistarklasi, kurā dalībniekiem būs iespēja veidot vienkāršas elektroniskās shēmas, iemācīties saņemt datus no sensoriem, kā arī veidot vienkāršu sistēmu, kas reaģētu uz ārējiem apstākļiem. Meistarklasē tiks izmantotas “Audurino” dēļu sistēmas un tiks sagādāti dažādi kodu piemēri un shēmas.

Pasākuma programma
22. aprīlis Biznesa augstskolā Turība, Biznesa inkubatorā, Rīgā Graudu iela 68

  • Plkst. 12.00 - 12.20 Prezentācija par studiju iespējām, starptautiskajām iespējām un pieteikšanās procesu Biznesa inkubatorā (A korpuss)
  • Plkst. 12.20 - 12.50 Sarunas ar pasniedzējiem par studijām Turībā
  • Plkst. 12.50 - 13.30 Ekskursija pa Turības kvartālu
  • Plkst. 13.30 – 14.00 Pusdienas
  • Plkst. 14.00 - 14.50 Robotikas meistarklase "Mikrokontrollera programmēšana" datorsistēmu laboratorijā C214 (C korpuss)

Nāc un apvieno labi pavadītu laiku ar robotikas meistarklasi un iepazīsties ar studiju iespējām Turībā!

Šogad augstskola svin savu 30 gadu jubileju un savos 30. pastāvēšanas gados šobrīd Turību, kas ir lielākā privātā augstskola Latvijā un trešā darba devēju atzītākā augstskola Latvijā, ir absolvējuši vairāk kā 17 000 jauno speciālistu, un augstskola piedāvā studēt kādā no 29 studiju programmām - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizāciju drošības, informācijas tehnoloģijām līdz tūrismam, komunikācijai un pasākumu producēšanai.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!