27.07.2021

Atvērto durvju diena Turībā

Liela daļa topošo studentu joprojām nav izlēmuši kurā virzienā un kurā augstākās izglītības iestādē studēt. Tāpēc, ja vēl neesi izlēmis vai šaubies par sev piemērotākās studiju programmas izvēli, Biznesa augstskola Turība aicina apmeklēt Atvērto durvju dienu, kas norisināsies 27. jūlijā plkst. 18:00 augstskolas Facebook lapā. Pasākuma laikā topošais students gūs atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem.

Pasākums ir iespēja ikvienam studētgribētājam attālināti tikties ar studentiem, pasniedzējiem un fakultāšu dekāniem, lai uzdotu sev interesējošus jautājumus par augstskolu, studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām, kā arī studentu dzīvi. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja iejusties studenta lomā, virtuāli paviesojoties lekciju auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, Studējošo pašpārvaldes birojā.

Pievienojies šai un arī turpmākajām Atvērto durvju dienām. Plānu meklē ŠEIT.

PIEVIENOT KALENDĀRAM

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!