23.04.2020

Atvērto durvju diena - skaties tiešraidē!

Ikviens studēt gribētājs aicināts apmeklēt Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas, kas tiešsaistes režīmā notiks 23. aprīlī plkst. 17.00. Izpētīt vidi, auditorijas un ielūkoties studiju procesā būs iespējams Facebook un Instagram tiešraidē.

Pasākuma laikā ikvienam studēt gribētājam būs iespēja virtuālā formātā tikties ar studentiem, fakultāšu dekāniem un studiju virzienu vadītājiem, kuri stāstīs par iespējām augstskolā, studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām. Tāpat būs iespēja iejusties studenta lomā, paviesojoties lekciju auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās, Studējošo pašpārvaldes birojā u.c.

Augstākās izglītības piedāvājums ir ārkārtīgi plašs un pieejams ikvienam studēt gribētājam, tāpēc par studijām jāsāk domāt laicīgi, ir būtiski neapjukt un izdarīt pareizo izvēli, kas ietekmēs karjeras un izaugsmes iespējas nākotnē.

Aicinām ikvienu interesentu pievienoties tiešraidei 23. aprīlī plkst. 17.00! To būs iespējams vērot Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā, kā arī Instagram tiešraidē.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!