20.05.2020

Atvērto durvju diena - skaties tiešraidē!

Ikviens studēt gribētājs aicināts tiešaistē apmeklēt Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas, kas notiks 20. maijā plkst. 17.00 augstskolas Facebook un Instagram lapās. Tiešsaistes pasākumā būs iespējams iepazīt studiju vidi, uzzināt vairāk par studiju programmām, kā arī tikties ar studentiem un pasniedzējiem.

Pasākuma laikā ikvienam studēt gribētājam būs iespēja virtuālā formātā tikties ar studentiem, fakultāšu dekāniem un studiju virzienu vadītājiem, kuri stāstīs par iespējām augstskolā, studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām. Tāpat būs iespēja ielūkoties auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās, Studējošo pašpārvaldes birojā un Biznesa inkubatorā.

Turība piedāvā 27 studiju programmas no koledžas līdz doktorantūrai, kas sniegs iespēju papildināt zināšanas un praktiskās iemaņas ikvienam studēt gribētājam jebkurā karjeras posmā, neatkarīgi no tā, vai tikko absolvēta vidusskola vai jau iegūta pieredze darba tirgū.

Aicinām ikvienu interesentu pievienoties tiešraidei 20. maijā plkst. 17.00! To būs iespējams vērot Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā, kā arī Instagram tiešraidē.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!