04.08.2020

Atvērto durvju diena

Piesakies pasākumam

Ikviens studēt gribētājs aicināts apmeklēt Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienu, kas notiks 4. augustā plkst. 17:00. Pasākuma laikā būs iespējams iepazīt studiju vidi, uzzināt vairāk par studiju programmām, kā arī tikties ar studentiem un pasniedzējiem, lai uzdotu sev interesējošus jautājumus par studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām, kā arī studentu dzīvi.

Tāpat būs iespēja ielūkoties auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās, studējošo pašpārvaldes birojā un Biznesa inkubatorā.

Turība piedāvā 27 studiju programmas no koledžas līdz doktorantūrai, kas sniegs iespēju papildināt zināšanas un praktiskās iemaņas ikvienam studēt gribētājam jebkurā karjeras posmā, neatkarīgi no tā, vai tikko absolvēta vidusskola vai jau iegūta pieredze darba tirgū.

Pasākuma pirmā daļa norisinās lekcijas formātā, kam seko sarunas ar interesējošā studiju virziena pārstāvjiem, bet noslēgumā - ekskursija augstskolas teritorijā.

Informējam, ka pasākums notiks ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Labu laikapstākļu gadījumā pasākums notiks augstskolas pagalmā.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot anketu. Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu