04.02.2020

Asnātes Avotnieces vieslekcija “Panākumi sākas ar uzdrīkstēšanos”

4. februārī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā, notiks Abgunstes muižas saimnieces, Biznesa augstskolas Turība absolventes Asnātes Avotnieces vieslekcija “Panākumi sākas ar uzdrīkstēšanos”.

Asnāte ir Starptautiskā tūrisma fakultātes absolvente, kura pēc tam maģistratūrā turpināja studijas jau sabiedrisko attiecību jomā. Asnāte ir uzdrīkstējusies to, ko spētu tikai retais – bez naudas iegādāties muižu un padarīt to par notikumiem un panākumiem bagātu vietu. To viņa paveica, apvienojot zināšanas, pieredzi projektu rakstīšanā un pasākumu organizēšanā ar milzīgu entuziasmu un uzdrīkstēšanos.

Šodien Asnāte ir Abgunstes muižas saimniece, bet pirms 12 gadiem, kopā ar kursabiedriem talkojot netālu no šīs vietas, viņa pat nevarēja iedomāties, ka padarīs muižu par vietu, kur viesojas cilvēki no visas Latvijas un ārvalstīm, izvēloties par to savas dzīves skaistāko notikumu svinību vietu. Vieslekcijas laikā Asnāte dalīties savā neticamajā stāstā, kas nedaudz atgādina pasaku, iedvesmojot īstenot pat šķietami trakas un nereālas idejas un nepadoties grūtību priekšā. Viņa stāstīs, kāpēc galvenais resurss ideju realizēšanā ir tieši uzdrīkstēšanās, nevis finanses.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Reģistrāciju nodrošina

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!