17.03.2020

Asins donoru diena Turībā - pasākums atcelts!

PASĀKUMS ATCELTS!

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) regulāri dodas izbraukumos pie donoriem visā valstī. Arī šogad viens no galamērķiem ir Biznesa augstskola Turība. Pie mums „Donoru diena” norisināsies 17. martā no plkst. 11.00 līdz 15.00, C korpusa C321. auditorijā. „Donoru dienas” ietvaros ikviens var ziedot asinis nelaimē nonākušajiem.

Kāpēc ziedot? Nododot asinis, Tu ne tikai palīdzēsi nelaimē nonākušajam, kam nepieciešamas asinis, bet arī sev! Ziedojot asinis, Tavā organismā tiek stimulēta asinsrades sistēma, atjaunojot asins sastāvu. Tātad, veselam cilvēkam asins zaudējums nav kaitīgs. Tieši otrādi - donori mazāk slimo ar akūtām un hroniskām slimībām! Tāpat donoram pienākas obligātā valsts kompensācija un VADC pārtikas paciņa! Nemaz nerunājot par patīkamo gandarījuma sajūtu, ka esi paveicis labu darbu un izglābis dzīvību!

Kas jāņem vērā pirms ziedot asinis? Asins nodošanas dienā jālieto daudz šķidruma un jāizvairās no trekniem un asiem ēdieniem. Pirms ziedošanas nedrīkst smēķēt un lietot alkoholu. Svarīgi, lai Tu būtu labi paēdis un atpūties, kā arī neaizmirsti paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu!

Asins nodošanas punkts atradīsies C321. auditorijā. Asinis būs iespējams nodot no plkst. 11:00 līdz pat plkst.15:00!

Atceries!

* Lai nodotu asinis der tikai pase vai ID karte. Autovadītāja apliecība nav atbilstoša!
* Ja esi smēķētājs, ziedojot asinis, 3 stundas pirms procedūras nedrīksti smēķēt!

Tieši šobrīd Tev ir iespēja kādam palīdzēt, tāpēc nepaliec vienaldzīgs, nāc un ziedo!

Papildu informācija, rakstot uz: turibasp@info.lv vai ielūkojies Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Facebook profilā.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!