22.10.2020

Artūra Ķirpa vieslekcija „Atklāt savu potenciālu!”

Pieteikties pasākumam


22. oktobrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies fizioterapeita, viscerālo un rekonektīvo frekvenču terapeita Artūra Ķirpa vieslekcija „Atklāt savu potenciālu!”, kurā lektors dalīsies ar informāciju, praksi un pieredzi, kas ikvienam ļaus atgriezties pie sevis un uzņemties atbildību par savu veselību un laimi ilgtermiņā. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Būt veselam un laimīgam, tā ir apzināta izvēle, kas sastāv no mūsu ikdienas mazajām izvēlēm. Tā ir brīvība! Mūsu organismam ir fantastiska īpašība – tas vienmēr tiecas uz veselību, harmoniju un koherenci. Esot harmoniskā stāvoklī, mēs esam brīvi un veseli savā ķermenī un dzīvē kopumā. Harmonija visās savās dzīves sfērās veido mūsu laimes – veseluma stāvokli. Mēs katrs esam informācijas saņēmēji, devēji un glabātāji!

„Es esmu instruments visuma rokās, kurš palīdz klientam nonākt stāvoklī, kurā viņā pašā pamostas pašdziedinoši spēki. Saprast, kas ikdienā ir jāmaina, lai šo stāvokli saglabātu. Nav tādas sistēmas organismā, kas nespēj atjaunoties, bet tas var notikt tikai tad, kad mainām savu ikdienu, domas, paradumus, uzturu un kustību,” stāsta Artūrs Ķirps.

Lektora dzīvē ir bijušas ļoti interesantas pieredzes, arī visnotaļ traģiska un sāpīga autoavārija, kura ļāvusi paplašināt apziņu un pārstartēt savu pasaules redzējumu. Savā lekcijā Artūrs stāstīs par to, kas ar mums notiek ikdienā, kā kļūt veseliem un uzņemties atbildību pašiem par savu veselību. Tāpat lektors dalīsies ar metodēm un praktiskajām iemaņām, lai atrastu īsāko ceļu uz veselību un laimi.

Draugi Artūru Ķirpu sauc par mistiķi un šūnu atdzīvinātāju, savukārt pēc izglītības Artūrs ir fizioterapeits, viscerālais un rekonektīvo frekvenču terapeits, kurš ikdienā sniedz konsultācijas, vada lekcijas uzņēmumiem, nodod zināšanas praktikantiem un septiņus gadus ir sadarbojies ar Latvijas šorttreka izlasi.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Ņemot vērā vīrusa Covid-19 izplatības riskus, vieslekcijas apmeklējumam klātienē var pieteikties ne vairāk kā 150 interesenti.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!