14.05.2020

Arta Daugina vieslekcija “Katrs NĒ nozīmē iegūt vairāk” - skaties tiešraidē!

Šobrīd daļa no mums saskaras ar lielāku vai mazāku krīzi – kādam ir samazinājies darba apjoms vai darba nav vispār, kādam apstājusies klientu plūsma biznesā, samazinājušies iespējas īstenot ieplānotās idejas u.tml. "Blue Shock Race" dibinātājs Artis Daugins uzskata, ka katra krīzē ir NĒ esošajai situācijai. Tas nozīmē, ka tiek atvērtas jaunas durvis jaunām iespējām un ir tikai jautājums, vai esi gatavs iet iekšā? Par to, kā NĒ pārvērst par JĀ un izmantot krīzi kā iespēju, Artis stāstīs tiešsaites vieslekcijā “Katrs NĒ nozīmē iegūt vairāk” 14. maijā plkst. 15.00, ko būs iespējams vērot Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā.

Artis Daugins ir uzņēmuma “Blue Shock Race” dibinātājs un vadītājs, kurš uzskata, ka viss neiespējamais ir iespējams, interesējas par zinātnisko fantastiku. Artim patīk ekstrēmas lietas un vēl viņš uzskata, ka elektrotransports ir mūsu transporta un enerģētikas neatkarības trūkstošais posms. Viens no Arta dzīves moto ir – “Pārvērst NĒ par JĀ”.

Lekcija notiks latviešu valodā. Aicinām ikvienu interesentu 14. maijā, plkst. 15.00 atvērt Biznesa augstskolas Turība Facebook lapu un piedalīties lekcijā virtuāli!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!