16.07.2020

Annas Peipiņas vieslekcija “Jaunā normālība. Dzīve pandēmijas ēnā”

Pieteikties pasākumam


16. jūlijā plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Konferenču zālē vai augstskolas pagalmā norisināsies žurnāla “Annas Psiholoģija” galvenās redaktores Annas Peipiņas vieslekcija “Jaunā normālība. Dzīve pandēmijas ēnā”. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Ja gada sākumā kāds būtu apgalvojis, ka pasaule vairākus mēnešus tiks burtiski “nolikta uz pauzes”, tiks slēgtas robežas un aviosatiksme, viņu uzskatītu par jukušu. Tomēr tā notika. Un mums joprojām jāmācās sadzīvot ar situāciju, ko dēvē par jauno normālību, kurā pilnīgi ierastas lietas mijas ar agrāk tikpat kā neiedomājamām. Kā pandēmija un izolācijā pavadītais laiks mūs ir ietekmējis? Kādas būs šo procesu psiholoģiskās sekas? Vai tā mainījusi mūsu vērtības? Kādas jaunas iemaņas esam apguvuši? Ko esam atklājuši paši par sevi un par līdzcilvēkiem? Kāpēc šobrīd tik aktīvi plaukst sazvērestības teorijas? Un galvenais - kā turpmāk dzīvot grūti prognozējamā pasaulē un tomēr būt laimīgiem - par spīti visam? Par šo un vēl daudz ko citu būs iespējams uzzināt vieslekcijā.

Anna Peipiņa ir žurnāla “Annas Psiholoģija” galvenā redaktore no žurnāla iznākšanas brīža 2011. gadā. Žurnāls raksta par psiholoģiju, aktuāliem cilvēka pašizziņas un attiecību jautājumiem, arī filozofiju un mūsdienu garīgumu. Par sevi Anna saka: “Neesmu psiholoģe (to nereti jautā), bet gan žurnāliste – līdz ar to cenšos atrast tēmas un uzdot jautājumus, kas aktuāli plašai lasītāju auditorijai, uz kuriem atbild nozares eksperti, viedokļu līderi un cilvēki, kam ir, ko teikt.” Pirms žurnāla “Annas Psiholoģija” Anna ilgus gadus žurnāla SANTA galvenās redaktores vietniece.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!