02.02.2021

Andžeja Reitera tiešsaistes vieslekcija “Atļauju neprasot”

2. februārī plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz komandas izaugsmes un personības attīstības trenera Andžeja Reitera vieslekciju “Atļauju neprasot”, kurā lektors stāstīs, kā veidojas cilvēka veselības stāvoklis, kā varam to ietekmēt un kā veselība ietekmē mūsu personību un tās izaugsmi. Vieslekcija būs skatāma tiešsaistē augstskolas Facebook lapā.

Lekcijas laikā lektors dalīsies zināšanās par to, kā sasniegt daudz, neraugoties uz aizliegumiem, analizējot sportistu, uzņēmēju un citu veiksmīgu cilvēku piemērus. Tāpat lektors stāstīs par savām ekspedīcijām kalnos un izdzīvošanu mežā. Šī lekcija vienlaikus būs stāsts par cilvēku, kuram defektu bija vairāk nekā starta kapitāla, tomēr tas viņu neapturēja.

Andžejs Reiters ir alpīnists, glābējs un komandas treneris. Pēc pirmās izglītības – plaša profila glābšanas darbu vadītājs ar specialitāti - konfliktologs. Vairāku Latvijas un citu valstu sporta komandu psiholoģiskās sagatavotības treneris. Izdzīvošanas skolas pasniedzējs, ceļotājs, alpīnists un austrumu cīņu speciālists.

Atvērt Facebook

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!