03.08.2020

Andreja Mediņa vieslekcija “Vai spējam būt reāli?”

Pieteikties pasākumam


3. augustā plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Konferenču zālē vai augstskolas pagalmā norisināsies priestera Andreja Mediņa vieslekcija “Vai spējam būt reāli?”, kurā lektors aicinās ielūkoties sevī un salīdzināt, kādi esam reālajā dzīvē un kādu identitāti veidojam sociālajos tīklos, komunikācijā ar apkārtējiem un citur. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Priesteris Andrejs Mediņš uzskata, ka šobrīd notiekošais ir iespēja apstāties, iepazīt un sakārtot sevi, kā arī attiecības ar ģimeni, draugiem un tuviniekiem. Viņš norāda, ka šis ir laiks, kad var satuvināt ģimenes un patiesi ielūkoties spogulī, iepazīstot sevi un risinot iekšējos konfliktus.

“Es vienu varu pateikt pilnīgi droši – vairs nekad nebūs tā, kā bijis līdz šim. Un tas ir brīnišķīgi. Ja tagad te kāds sapņo, ka viss pāries un atkal varēsim dzīvot, kā agrāk, tā nebūs,” uzsver Andrejs Mediņš.
Savā vieslekcijā viņš plašāk stāstīs par to, kā izmantot šo laiku, lai sakārtotu sevi, un kā kļūt reāliem un patiesiem pret sevi un apkārtējiem?

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!