01.07.2021

Andreja Kozlova vieslekcija “Personības attīstība no smadzeņu darbības viedokļa”

1. jūlijā plkst. 19.00 Biznesa augstskolā Turība notiks mārketinga speciālista, projektu vadītāja un smadzeņu darbības pētnieka Andreja Kozlova vieslekcija “Personības attīstība no smadzeņu darbības viedokļa” Aicināts ikviens interesents, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu!

Produktivitāti nevar panākt ar gribasspēku vai tērējot milzu iekšējos resursus. Ilgtermiņa produktīva cilvēka smadzeņu darbību nosaka optimāli smadzeņu ritmi, kas nodrošina efektīvu enerģijas patēriņu un spēj atbrīvot, kā arī neuzkrāt kavējošos faktorus. Kavējošie faktori var būt visdažādākie – personīgi, stress, profesionāli un pat iedzimti.

vieslekcijas laikā lektors dalīsies ar metodēm, kā strādāt ar savu prātu, balstoties tikai un vienīgi uz smadzeņu darbības principiem. Tiks apskatīti arī stresa vadības un laika menedžmenta mehānismi, kuri šodien tik ļoti nepieciešami.

Vieslekcija ir bezmaksas, tomēr jāņem vērā, ka ierodoties būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts!

Informējam, ka vieslekcija tiks arī fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti. Vieslekcija notiks pasākuma „Uzņemšanas nakts” ietvaros.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!