24.11.2020

Aleksandra Samoilova tiešsaistes vieslekcija “Uzvaras garšas cena”

24. novembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz Latvijas pludmales volejbolista, olimpisko spēļu dalībnieka, dažādu starptautisku trofeju ieguvēja Aleksandra Samoilova vieslekciju “Uzvaras garšas cena”, kurā lektors stāstīs par to, kāds ceļš ejams līdz lielām uzvarām, kas jāiegulda, lai sasniegtu savus mērķus, un kā nezaudēt motivāciju. Vieslekcija būs skatāma tiešsaistē augstskolas Facebook lapā.

Pieredzējušais pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs lieliski zina, kāda ir uzvaras cena. Gan ikdienā, gan volejbola laukumā viņš pierāda, ka ar smagu darbu, neatlaidību, mērķtiecību un disciplīnu var sasniegt daudz un vēl vairāk.

Vieslekcijas laikā viņš klausītājiem atklās panākumu aizkulises, stāstot, kā norisinās gatavošanās atbildīgām sacensībām un čempionātiem. Volejbolists atklās, kur gūst iedvesmu un motivāciju, un kā tiek galā ar stresu un satraukumu pirms atbildīgām spēlēm.

Aleksandrs Samoilovs ir ieguvis maģistra grādu finansēs, pabeidza 1. līmeņa studijas tiesību zinātnē, bet šobrīd studē sporta zinātni Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmijas 4. kursā. Brīvajā laikā spēlē golfu, dzied karaoke, klausās audiogrāmatas un vada Instagram kontu @samoilovs. Viņš organizē starptautiskas pludmales volejbola nometnes BeachBoxCamps, kuras ir apmeklējuši vairāk nekā 1 500 cilvēki no 35 valstīm. Viņš ir precējies divu dēlu tēvs.

Atvērt Facebook

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!