11.06.2020

Aivja Brodiņa tiešsaistes vieslekcija “Ko pieprasa darba tirgus?”

11. jūnijā plkst. 15.00 Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā varēs vērot darba tirgus eksperta un “CV-Online Latvia” vadītāja Aivja Brodiņa tiešsaistes vieslekciju “Ko pieprasa darba tirgus?”.

Saistībā ar COVID-19 radīto situāciju pasaulē daudzu uzņēmumu iespējas gūt peļņu ir ierobežotas. Tas ietekmē ne tikai organizācijas, bet arī tajās strādājošos cilvēkus. Tādēļ savā tiešsaistes lekcijā Aivis Brodiņš sniegs padomu tiem, kuri šobrīd ir darba meklējumos vai arī vēlas mainīt nodarbošanos. Lekcijā tiks apspriestas amatu kategorijas un uzņēmumu nozares, kurās šobrīd ir lielākais darbinieku pieprasījums. Tāpat tiks diskutēts, kā tuvākajā laikā attīstīsies darba tirgus un kādas būs pieprasītākās prasmes. Tiks stāstīts arī par kandidātu pieteikumu statistiku, konkurenci un to, kā pieteikt sevi un iegūt kāroto amatu.

Aivis Brodiņš ir “CV-Online Latvia” vadītājs ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi pārdošanas vadības un uzņēmuma vadības jomā. Ieguvis maģistra grādu vadībzinātnē, kā arī regulāri pilnveidojis prasmes un zināšanas dažādās biznesa apmācībās un karjeras laikā kļuvis par atzītu darba tirgus ekspertu. Viņš regulāri uzstājas dažādās konferencēs saistībā ar cilvēkresursu un karjeras iespēju tēmām.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!