14.12.2020

Aināra Ašaka tiešsaistes vieslekcija „Dāvināt svētku prieku citiem”

14. decembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz Latvijas Galvenā Ziemassvētku vecīša Aināra Ašaka vieslekciju “Dāvināt svētku prieku citiem”, kurā lektors stāstīs par to, kā radīt prieku ne tikai Ziemassvētku laikā, bet arī ikdienā. Vieslekcija būs skatāma tiešsaistē augstskolas Facebook lapā.

Lekcijas laikā lektors dalīsies savā pieredzes stāstā par to, kā viņš kļuvis par valsts galveno Ziemassvētku vecīti, ko šis statuss īsti nozīmē, kādus pienākumus un atbildību tas uzliek, kā arī sniegs vērtīgus ieteikumus, lai svētku laiks, neraugoties uz pandēmiju, mums visiem būtu priecīgāks un gaišāks.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks nav tikai stāsts par dāvanām un izpušķotu eglīti, tas ir arī stāsts par pozitīvu emociju un prieka dāvināšanu citiem - ne tikai Ziemassvētku laikā, bet ikdienā. Šī būs mazliet neierastāka vieslekcija, kas būs paredzēta gan lieliem, gan maziem klausītājiem.

Ainārs Ašaks ir saviesīgu pasākumu, korporatīvo ballīšu, sporta spēļu, kāzu, jubileju un privātu pasākumu vadītājs un muzikants vienā personā. Vairāk nekā 25 gadus Ziemassvētku laikā viņš labāk pazīstams kā Latvijas Galvenais Ziemassvētku vecītis.
Arī pats Santa Klauss ar parakstu ir apstiprinājis un izsniedzis atzinību un pilnvaras Aināram Ašakam kā oficiālajam Santa Klausa pārstāvim Latvijas teritorijā.

ATVĒRT FACEBOOK

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!