29.06.2020

Agates Ambultes tiešsaistes vieslekcija "Uzlabo pasauli digitāli"

Lai atgādinātu, ka katra valsts būs tik spēcīga, cik spēcīgi būs tās reģioni, Biznesa augstskola Turība turpina projektu “Reģioni iedvesmo”. Tā ietvaros sadarbībā ar augstskolas filiālēm notiek iedvesmojošu cilvēku vieslekcijas no vairākiem Latvijas reģioniem. 29. jūnijā plkst. 15.00 Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle piedāvā informācijas tehnoloģiju speciālistes Agates Ambultes tiešsaistes vieslekciju "Uzlabo pasauli digitāli". Lekciju būs iespējams vērot tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Ārkārtējās situācijas laikā visi pārliecinājāmies, cik liela nozīme ir digitālajām prasmēm un tehnoloģijām, kas ieņem aizvien būtiskāku lomu ikviena cilvēka dzīvē. Vieslekcijas laikā Agate skaidros, cik IT nozare ir interesanta un kā atrast sev piemērotu darbu šajā izaicinošajā tehnoloģiju vidē, kā spert pirmos soļus un kā konstruktīvi attīstīt karjeru. Agate ir atradusi veidu kā ar tehnoloģijām, zināšanām IT jomā un tīklošanos var palīdzēt apkārtējiem. Tāpat tehnoloģiju eksperte atklās, kas viņu iedvesmoja mest pie malas programmēšanu un koncentrēties uz palīdzēšanu līdzcilvēkiem ar pašas izveidoto IT profesionāļu tīklošanās pasākumu "IT Waffle Meetup".

Agate ir arī viena no kustības "Liepaja TechGirls" līdzradītājām ar astoņu gadu pieredzi programmēšanā un maģistra grādu informācijas tehnoloģijās. Šobrīd viņa ir pārtraukusi programmētājas karjeru, lai virzītu tehnoloģiju attīstību, kā arī palīdzētu ikvienam saskatīt savas iespējas tehnoloģiju nozarē un veiksmīgi virzītu IT prasmju apguvi.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!