06.12.2023

Pieredzes stāstu pēcpusdiena “Uzņēmēji arī kļūdās” Ādažu vidusskolā

No kļūdām cilvēki mācās, bet vēl labāk, ja izdodas mācīties no citu kļūdām – tieši ar šādu devīzi 6.decembrī plkst. 14.00 Ādažu vidusskolas jaunieši varēs piedalīties uzņēmēju pieredzes stāstu pēcpusdienā “Uzņēmēji arī kļūdās”, ko organizē Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Ādažu vidusskolu.

Pasākuma mērķis ir iedvesmot jauniešus darīt vairāk un sasniegt savus mērķus, neskatoties uz ceļā sastapties pārbaudījumiem, kā pieņemt izaicinājumus un neapstāties pie pirmās neveiksmes. Tikšanās pēcpusdiena solās būt ar humora pilniem pieredzes stāstiem par veiksmēm un neveiksmēm un atraktīviem priekšnesumiem neformālā gaisotnē.
Savos pieredzes stāstos dalīsies uzņēmēji un Biznesa augstskolas Turība mācībspēki:
• a/s “Latvijas valsts meži” padomes priekšsēdētāja Zane Driņķe,
• zvērinātu advokātu biroja “Protectum” partneris Ivo Krievs,
• tūrisma operatora “Balticvision” direktors Ēriks Lingebērziņš,
• Sertificētu mediatoru padomes priekšsēdētāja, sertificēta mediatore Evija Kļave,
• komunikācijas uzņēmuma “J.B. Spark Communication” vadītāja Jana Bunkus,
• Informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “INT” valdes loceklis Jānis Pekša.

Pasākuma “Uzņēmēji arī kļūdās” dalībnieki - uzņēmēji ar saviem pieredzes stāstiem un profesionālajām zināšanām ikdienā arī iedvesmo Biznesa augstskolas Turība studentus un vada augstskolas studiju fakultātes un virzienus – uzņēmējdarbību, tūrismu, jurisprudenci, IT un komunikāciju. Proti, Zane Driņķe ir Turības rektore, Evija Kļave - Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne, Ivo Krievs – Juridiskās fakultātes dekāns, Ēriks Lingebērziņš – Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns, Jana Bunkus – Komunikācijas virziena vadītāja un Jānis Pekša – IT virziena vadītājs.

Stāstu pēcpusdiena norisināsies īsu lekciju formātā, kam vēlāk sekos neliela diskusija. Mini lekcijas laikā katrs no dalībniekiem dalīsies ar savu pieredzi, atklājot, ka ikviens uzņēmējs vismaz reizi karjerā ir kļūdījies. Tāpat uzņēmēji atklās, kā risinājuši dažādas problēmas un raduši risinājumu nestandarta situācijās.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!