Jaunumi

21.02.2022

Zinātniskajā konferencē uzstāsies starptautiski atzītais žurnālists, mārketinga un līderības eksperts Frenks Ebeke no Vācijas

Biznesa augstskolas Turība rīkotajā starptautiskajā zinātniskajā konferencē “Komunikācija un starpnozaru kompetenču attīstība digitālajā laikmetā” uzstāsies starptautiski atzītais žurnālists, mārketinga, komunikācijas un līderības eksperts Frenks Ebeke.

Starptautiskajā konferencē 20. un 21. aprīlī piedalīsies Latvijas un ārvalstu vieslektori, tiks rīkotas paneļdiskusijas un organizēts darbs piecās paralēlajās jomu sekcijās – komunikācija, uzņēmējdarbība un tūrisms, tiesību zinātne, informācijas tehnoloģijas un starpnozaru prasmes izglītībā. Viens no vieslektoriem būs komunikācijas eksperts Frenks Ebeke (Frank Ebbecke), kurš savā lekcijā “Ego ir ienaidnieks” apskatīs atšķirības starp līderiem un menedžeriem, iespējamās nepieciešamās izmaiņas, kuras no mums prasīs nākotne, kā arī diskutēs par komunikācijas nepieciešamību un nozīmi.

Ebeke Vācijas augstskolā „TH Stuttgart” ieguva augstāko izglītību vēsturē, filozofijā un politikas zinātnē, kā arī absolvēja Minhenes prestižo „Deutsche Journalistenschule” žurnālistu skolu, 1971. gadā kļūstot par tolaik visjaunāko darbā pieņemto žurnālistu joprojām lasītākajā ilustrētajā žurnālā „Stern”, lai pildītu pētnieciskā reportiera pienākumus dažādās pasaules valstīs. No 1978. līdz 1988. gadam Frenks guva pieredzi vecākajā un joprojām vienā no lielākajām globālajām reklāmas un mārketinga aģentūrām „J.Walter Thompson”, kur strādāja ar visiem multinacionālajiem klientiem, taču visvairāk laika veltīja „JWT” lielākajam un vērtīgākajam zīmolam „Ford Motor Company”. No 1988. līdz 1993. gadam viņš strādāja kompānijas vadošajos amatos, kā arī nodarbojās ar jaunu tirgu izpēti apvienotajā Austrumvācijā un Austrumeiropā.

1993. gadā Frenks dibināja pats savu uzņēmumu „FE Communications”, kas izstrādāja dīleru mārketinga programmas „Renault” Vācijā, tajā pašā atbalstot jaunas, neatkarīgas reklāmas aģentūras Prāgā, Bratislavā un Zalcburgā. No 1995. gada paralēli tam viņš tika izvēlēts par „JWT” konsultantu un vēstnieku dažādu globālu reģionu auto tirgiem, strādājot ne tikai ar „Ford”, bet arī „Mazda”, „Seat (VW)” un citiem. 2008. gadā viņš kā uzņēmuma prezidents iniciēja un vadīja biznesa attīstības pasākumus Maskavā bāzētai mārketinga komunikācijas aģentūru grupai „Ark Group”. Šodien viņš joprojām apmāca jaunos darbiniekus „Ark Group” mediju grupā „SIGMA” mārketinga komunikācijā, starpkultūru vadībā, publiskajā runā, prezentācijas mākslā un angļu valodas prasmēs. Viņš šajā valstī turpina vadīt arī savu mārketinga komunikācijas konsultāciju uzņēmumu „FE Communications Moscow”.

Šobrīd viņš ir viens no lielākajiem auto pasaules entuziastiem un speciālistiem, kurš joprojām apmeklē visas lielākās auto izstādes visā pasaulē un veido dažādas publikācijas. Kā žurnālists, mārketinga, komunikācijas un līderības eksperts viņš turpina savu darbību Krievijā un Vācijā, kā arī lasa lekcijas daudzās pasaules valstīs. Kopš 2013. gada sākuma Ebeke regulāri raksta personību portretus, restorānu novērtējumus un viedokļu slejas „Moskauer Deutsche Zeitung”. 2018. gada sākumā viņš tika izvēlēts par grāmatas "Germans and Russians Across All Borders – 20 Years Moskauer Deutsche Zeitung" („Vācieši un krievi pāri visām robežām — 20 gadi Moskauer Deutsche Zeitung”) autoru. Šajā grāmatā viņš rakstīja par ievērojamiem “tiltu būvētājiem” no abu sabiedrību sfērām. Šai veiksmīgajai publikācijai 2020. gada nogalē sekoja grāmata “Nākotnei vajadzīga pagātne” (“Future needs a Past”) par 20 izcilām krievu-vācu personībām.

Starptautiskā konference notiks klātienē Biznesa augstskolā Turība, kā arī tiešsaistē Cisco Webex platformā. Visi lekcijas interesenti aicināti piedalīties, reģistrējot savu dalību līdz 12. aprīlim. Konferences dalībnieki var apmeklēt abas vai vienu no pasākuma dienām, piedaloties gan kā klausītāji gan arī kā aktīvi dalībnieki, uzstājoties ar publikāciju vai prezentāciju. Par dalību konferencē tiks izsniegti sertifikāti. Reģistrācija dalībai ir obligāta visiem pasākuma apmeklētājiem.

Ar konferences programmu, pieteikšanās nosacījumiem un reģistrācijas kārtību, kā arī referātu, rakstu un publikāciju pieteikšanas termiņiem un prasībām iespējams iepazīties Biznesa augstskolas Turība mājaslapā turiba.lv.

Konference norisinās ERASMUS+ Stratēģiskās partnerības projekta “Starpnozaru prasmju attīstība sadarbībai un konfliktu risināšanai” ietvaros, apvienojot sešas partneraugstskolas no Latvijas, Lietuvas, Austrijas, Itālijas, Nīderlandes un Polijas.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!