Jaunumi

25.02.2022

Zinātniskajā konferencē uzstāsies starptautiski atzītā uzņēmumu iekšējās komunikācijas eksperte Vija Valentukonīte-Urbanavičiene no Lietuvas

Biznesa augstskolas Turība rīkotajā starptautiskajā zinātniskajā konferencē “Komunikācija un starpnozaru kompetenču attīstība digitālajā laikmetā” uzstāsies arī starptautiski atzītā uzņēmumu iekšējās komunikācijas speciāliste un Vija Valentukonīte-Urbanavičiene.

Starptautiskajā konferencē 20. un 21. aprīlī piedalīsies Latvijas un ārvalstu vieslektori, tiks rīkotas paneļdiskusijas un organizēts darbs piecās paralēlajās jomu sekcijās – komunikācija, uzņēmējdarbība un tūrisms, tiesību zinātne, informācijas tehnoloģijas un starpnozaru prasmes izglītībā. Viena no vieslektoriem būs uzņēmumu iekšējās komunikācijas speciāliste Vija Valentukonīte-Urbanavičiene (Vija Valentukonyte-Urbanaviciene), kura savā lekcijā “Līderības komunikācija pasaulē pēc pandēmijas” dalīsies ar 2021. gadā Lietuvā veiktā pētījuma "Kā mainījās iekšējā komunikācija COVID-19 ietekmē" atziņām, kura pamatā ir metodoloģija no līdzīga Lielbritānijas „Iekšējo komunikāciju institūta” („Institute of Internal Communications”) 2020. gadā veikta pētījuma.

Pētījuma prezentācijā tiks apskatītas galvenās aktuālās problēmas, ar kurām vadītāji saskarsies, komunicējot savā organizācijā pēcpandēmijas pasaulē, tostarp uzticēšanos, izkliedētu hibrīda darbavietu, tehnoloģiju izmantošanu u.c. Tāpat Vija dalīsies ar dažiem praktiskiem līderu komunikācijas piemēriem no biznesa organizācijām.

Vija Valentukonīte-Urbanavičiene ir komunikācijas konsultāciju uzņēmuma „Partners in Comms” līdzdibinātāja un līdzautore pirmajai lietuviešu grāmatai par iekšējo komunikāciju ("Organizacija, kuri susikalba"). Vijai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze stratēģiskās un iekšējās komunikācijas jomā, un viņa ir konsultējusi, piemēram, Nīderlandes banku „ING”, kā arī uzņēmumus „Lithuanian Power Company”, „Barclays” un „Telia”.
Vija ir ieguvusi divas globālas IABC „Gold Quill” balvas par pārmaiņu un organizācijas kultūras programmām, kā arī „PR Impact“ un „Best HR Practice” balvas. Pašlaik viņa konsultē dažādus vietējus un starptautiskus uzņēmumus, kas piedzīvo pārmaiņas un kuriem ir nepieciešams stratēģisks skatījums uz komunikācijas uzlabošanu. Viņa arī vada apmācību programmas un uzstājas konferencēs - angļu un lietuviešu valodā.

Starptautiskā konference notiks klātienē Biznesa augstskolā Turība, kā arī tiešsaistē Cisco Webex platformā. Visi lekcijas interesenti aicināti piedalīties, reģistrējot savu dalību līdz 12. aprīlim. Konferences dalībnieki var apmeklēt abas vai vienu no pasākuma dienām, piedaloties gan kā klausītāji gan arī kā aktīvi dalībnieki, uzstājoties ar publikāciju vai prezentāciju. Par dalību konferencē tiks izsniegti sertifikāti. Reģistrācija dalībai ir obligāta visiem pasākuma apmeklētājiem.

Ar konferences programmu, pieteikšanās nosacījumiem un reģistrācijas kārtību, kā arī referātu, rakstu un publikāciju pieteikšanas termiņiem un prasībām iespējams iepazīties Biznesa augstskolas Turība mājaslapā.

Konference norisinās ERASMUS+ Stratēģiskās partnerības projekta “Starpnozaru prasmju attīstība sadarbībai un konfliktu risināšanai” ietvaros, apvienojot sešas partneraugstskolas no Latvijas, Lietuvas, Austrijas, Itālijas, Nīderlandes un Polijas.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!