Jaunumi

03.10.2022

Zinātnieku nakts Turības kvestā startēja 23 komandas

Eiropas Zinātnieku nakts ietvaros 30. septembrī Biznesa augstskolā Turība norisinājās komandu spēlē - TURĪBAS KVESTS, kurā startēja 23 komandas, risinot, spriežot un liekot lietā savu atjautību, pildot dažādus ar nozari saistītus uzdevumus, kuri ataino visus piedāvātos studiju virzienus Turībā.

Par godu Eiropas zinātnieku naktij Biznesa augstskola Turība bija sagatavojusi īpašu uzdevumu sēriju dažādos kontrolpunktos, kur katrs iezīmēja kādu no Turības studiju virzieniem – uzņēmējdarbību, IT, komunikāciju, jurisprudenci, pasākumu producēšanu, organizācijas drošību, tūrismu un viesmīlību. Piektdienas pievakarē pulcējas vairāk kā 100 dalībnieku, kuri komandās devās pildīt dažādus uzdevumus dažādos kontrolpunktos Turībā.

Katrā kontrolpunktā dalībniekiem nācās likt lietā atjautību, prasmes un zināšanas, lai risinātu uzdevumus saistītus ar augstskolas piedāvātajiem studiju virzieniem: “Aiziet! Esam Ēterā!”- komunikācijas virzienam, “Pārliecini investoru!” - uzņēmējdarbības virzienam, “Trāpi tūrisma galamērķī” - tūrisma virzienam, kā arī citi ar studiju programmām saistīti uzdevumi.

Kontrolpunktos komandas novērtēja ar punktiem par uzdevumu izpildes ātrumu. Pēc kopvērtējuma ar visvairāk iegūtajiem punktiem uzvarēja komanda ‘’BukuBēē’’, kura saņēma balvas no Biznesa augstskolas Turība .

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!