Jaunumi

08.01.2024

Zināmi pretendenti uz studiju maksas atlaidi „Sekmība”

Zināmi pretendenti uz studiju maksas atlaidi „Sekmība”.

STUDIJU MAKSAS ATLAIDE “SEKMĪBA”

Pretendentu saraksts uz studiju maksas atlaidi ''Sekmība'' 2023./2024.gada 2.semestrim īsā cikla augstākās izglītības studiju programmās

Pretendentu saraksts uz studiju maksas atlaidi ''Sekmība'' 2023./2024.gada 2.semestrim pirmā cikla augstākās izglītības studiju programmās

Pretendentu saraksts uz studiju maksas atlaidi ''Sekmība'' 2023./2024.gada 2.semestrim otrā cikla augstākās izglītības studiju programmās.

Saskaņā ar Studiju maksas atvieglojumu (atlaižu) rotācijas noteikumiem, studentam ir tiesības divu darba dienu laikā pēc pretendentu saraksta publiskošanas Studiju informācijas centrā iesniegt motivētu rakstveida apelāciju (klātienē, vai sūtot uz e-pastu sic@turiba.lv). Iesniegtā apelācija tiek izskatīta divu darba dienu laikā augstskolas noteiktā kārtībā.

15.01.2024. tiks publiskots galīgais saraksts, kurš nav apstrīdams.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!