Jaunumi

09.12.2022

Ziemas izlaidumā Turību absolvēs 17 000. absolvents

Decembris ir svētku gaidīšanas un dāvanu saņemšanas laiks, bet Biznesa augstskolas Turība mācībspēkiem un absolventiem šis mēnesis ir arī ilgi gaidītais Ziemas izlaiduma laiks. Šogad, 10. decembrī, Turību absolvēs 257 absolventi, no tiem 27 ārvalstu studenti, visās augstākās izglītības pakāpēs – no koledžas līdz doktorantūras līmenim. Šis izlaidums būs īpaši nozīmīgs, jo augstskolu absolvēs nu jau 17 000. absolvents.

Biznesa augstskolas Turība 2022. gada Ziemas izlaiduma ceremonijā augstākās izglītību apliecinošo diplomu iegūs 257 jaunie profesionāļi, kuri pievienosies plašajai Turības absolventu saimei.

Šis izlaidums ir īpašs, jo augstskolu absolvēs tās 17000. absolvents, un šoreiz šis laimīgais diploma izsniegšanas kārtas numurs ir iekritis Uzņēmējdarbības vadības fakultātes maģistrantūras absolventam Gintam Holstam, kurš jau pirms tam bakalauru grādu ieguva Turībā un plāno turpināt šeit studēt arī doktorantūrā.

Ziemas izlaidumā Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultāti kopumā absolvēs 167 speciālisti, Juridisko fakultāti - 74 speciālisti un Starptautisko tūrisma fakultāti – 16.

Ierasti Ziemas izlaidumā vislielākais absolventu skaits ir tieši īsā cikla studiju programmās. Arī šogad šīs programmas kopumā absolvēs 137 speciālisti šādās programmās - “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība”, “Organizācijas drošība” un “Tiesību zinātne”.
Bakalaura diplomu iegūs 67 studenti šādās studiju programmās – “Uzņēmējdarbības vadība”, “Mārketings un tirdzniecības vadība”, “Starptautiskās komunikācijas vadība”, “Starptautiskā finanšu vadība”, “Biznesa loģistikas vadība”, “Organizācijas drošība”, “Tiesību zinātne”, “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”.

Savukārt maģistra grādu iegūs 49 Turības absolventi šādās studiju programmās “Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā”, “Uzņēmējdarbības vadība”(MBA), “Publiskā pārvalde”, „Tiesību zinātne” un “Tūrisma stratēģiskā vadība”.

Ziemas izlaidums būs īpašs svētku mirklis, atzīmējot sasniegumus, četriem Turības doktorantūras absolventiem - Muhamads Zafrans angļu plūsmas Uzņēmējdarbības vadībā, Ināra Ziemele, Kristīne Neimane un Karolis Kaklys Tiesību zinātnē.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!