Jaunumi

06.06.2022

Vieslekcija ar Ievu Adamss “Personas zīmols digitālajā laikmetā”

16. jūnijā plkst. 18:00 aicinām apmeklēt kolorītās ētera personības un Biznesa augstskolas Turības Biznesa inkubatora mentores Ievas Adamss vieslekciju - “Personas zīmols digitālajā laikmetā”.

Lekcijā Ieva Adamss 10 soļos ieskicēs nepieciešamās zināšanas un paņēmienus, lai panāktu veiksmīgu sevis reprezentāciju digitālajā vidē un kā to uzlabot, kā arī analizēs mūsdienu digitālo slavenību reprezentācijas problēmas.

Paralēli sevis reprezentācijas aspektiem vieslekcija sniegs izpratni par to, kā attiecīgi veidot komunikāciju sociālajos tīklos, kā apzināt savu auditoriju un kā radīt sociālo mediju saturu tā, lai tas būtu sociāli atbildīgs un ar pievienoto vērtību.
“Jauniešiem ir izteikti svarīgi saprast, kāds ir viņu sekotāju loks, kā viņi komunicē sociālajos medijos un kā parāda, kas viņi paši ir, jo ir ļoti svarīgi apzināties jau agrā vecumā šīs informācijas un satura nozīmi, kā arī apzināties sekas un būtiskos riskus ar sevis reprezentēšanu sociālo mediju vidē”, uzsver Ieva Adamss.

Ieva Adamss ir uzņēmēja, sabiedrisko attiecību speciāliste, pasniedzēja, komunikācijas un iedvesmas trenere.

Apmeklēt vieslekciju aicināts ikviens interesents! Lekcijas apmeklējums ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
Aicināts ikviens interesents. Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti. Vieslekcija notiks Atvērto durvju dienu ietvaros.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!