Jaunumi

22.02.2022

Viedokļu ringā eksperti diskutēs, kā uzlabot komunikāciju starp uzņēmējiem un valsts pārvaldi

23. februārī plkst.18.00-19.00 tiešsaistē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā notiks diskusija-viedokļu rings “Uzņēmēju un valsts pārvaldes komunikācija: efektīvākie risinājumi”.

Par to, kādi būtu efektīvākie risinājumi, kā uzlabot savstarpējo komunikāciju starp valsts pārvaldi un uzņēmējiem, viedokļu ringā diskutēs:

  • Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme,
  • Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre Guna Paidere,
  • Uzņēmēja, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe,
  • Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem locekle, Biznesa augstskolas Turība komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus.

Viedokļu ringu vadīs žurnālists Ansis Bogustovs.

Februāra sākumā tika publiskots Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pētījums par komunikāciju starp uzņēmējiem un valsts pārvaldi “Valsts un privātā sektora efektīvas divvirzienu komunikācijas īstenošana”. Šo pētījumu veica Biznesa augstskolas Turība mācībspēki – Zane Driņķe un Jana Bunkus.

Pēc pētījuma rezultātiem, tiek secināts, ka veidojas aizvien lielāka abu pušu izpratnes un sadarbības plaisa, ko veicina mūsdienu komunikācijas ātrums, informācijas pārpilnība, krīzes situācija, kurā, piemēram, uzņēmējiem nākas nekavējoties pieņemt lēmumus, kamēr valsts pārvaldes pusē joprojām eksistē birokrātiskais rāmis.

Abām pusēm – uzņēmējiem un valsts sektoram - nav vienotas izpratnes par sadarbības starp nozarēm nepieciešamību, proti, jo lielāka savstarpējā sinerģija, jo kopumā lielāka efektivitāte atsevišķos jautājumos un valsts attīstībā kopumā.


Informāciju sagatavoja:
Vineta Vītoliņa,
Biznesa augstskolas Turība Attīstības direktore
vineta.vitolina@turiba.lv, tālr.26513292

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!